Militarny Marian
Odpowiedz do tematu

:
Złota-srota :P Ostatni raz chiński przemysł złoto widział jak im koperty do Drużb z Sojuza wysłali :lol: ...

A jakbyś te wskazówki zmatowił ?? Normalnie po chamsku pojechał włókniną kilka razy ? Będa takie bardziej "wintydż"...? Ja to zauwazyłem na wskazówkach Wołny - były lekko podrdzewiałe, więc wziąłem wacik, trochę CIFa, i jazda. W efekcie są czyste, ale nie świeca się jak psu pod spodem :lol:

:
No to jeszcze kilka fotek co by nienawiść w was potęgować :razz: :wink: :lol:












:
Ze złotymi będzie "mniód-malina i orzeszki" :wink:

:
Ino postarzyć je trzeba ;)

:
Patyny nabiora "od nosiciela"... :mrgreen:

:
raczej siwizny ;)
ale to dostojne zestawienie

Foch und Ch.
:
Patrz Sylwester jakie żmije! Z siwej skroni drwią :P !!
Wogóle nie peniaj - wyszło malina. A tym tam udziel odpowiedzi wymijającej :twisted:

:
A ja tam przestałem nienawidzić Sylwka, a co......
Kupiłem sobie sam rdzewiacza i czynię pierwsze próby. Ooooooo!

Nie, kurna, nie mogę...

WAL SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Za radą równego mi stopnie nadszyszkownika udzielam wam odpowiedzi wymijającej, he he he , walcie się :razz: :wink: , a stosowny specyfik do vintygowania wskazówek już został zamówiony. :smile:

:
Znaczy się jaki???

Mnie coś takiego chodzi po łbie:



http://www.sklepplastyczny.pl/idea-metal-3160_190/

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja zanabyłem coś takiego

http://www.sklepplastyczn...taliczna-55749/

zgodnie z opisem "W skład serii wchodzi także spirytusowa patyna bitumiczna 710 (ciemno brązowa), którą w ostatnim etapie pracy można przetrzeć dekoracje, dla pogłębienia efektu starości"

Zanabyłem i przetrę nią pozłacane wskazówki, złoto zostanie "przybrudzone" i będzie mniód malina i orzeszki :lol:

:
Svedos twoj projekt nabiera rozpedu , super bedzie z ta patyna .
Tylko moja rada by byla taka jakby tarcza podeszla taka rdza to po lumi nie bylo by sladu , a nawet jakby byla , bylaby popekana .

:
Aż tak ortodoksyjny to ja nie jestem, mam zamiar zachować lumi, to w końcu zegarek , a nie eksponat muzealny.

:
No to teraz tylko pozostaje zardzewic kopertę, szkiełkiem po betonie pojeździc i bransoletę mu ukuc z zardzewiałej blachy :D

PiterM kiedyś na kizi pokazywał klamrę którą potraktował jakas agresywna chemią, że w nierdzewce pojawiły sie głębokie wżery.

:
Sylwek zajefanie wyglądają :shock:
Choć bardziej mi się podoba z niebieskimi indeksami.
Świetna robota :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.