Paskujemy Orienta King Mastera
Odpowiedz do tematu

:
no właśnie nie pamiętam po ile on stał a Goldboy nie ułatwia korupcji bo działa na zasadzie "zaskocz mnie" :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, dalej, zaskocz mnie :złośliwiec:

A na razie, w oczekiwaniu na stenkowego Kroko Vintage (zamówiłem :oops: ), założyłem mu takiego czekoladowego rally i sam się zaskoczyłem, bo podoba mi się.





Paskowi puryści będą wybrzydzać, ale ja lubie rally, podoba mi się i pasuje, a nickowe rally to miszczostwo świata, poprzedniego perfidnie i wrogo ode mnie przejął jeden taki pod pretekstem :twisted: więc mam następnego :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek napisał/a:
Ciniol, dalej, zaskocz mnie :złośliwiec:

chyba maczetą w ciemnym zaułku :złośliwiec: ;)
nawet spoko ten pasek tylko dlaczego bierzesz na cioranie do garażu ten już prawie mój zegarek?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.