Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Narfas napisał/a:
Rybny piątek.

Obrazek

pozdrawiam
Narfas


Narfas
, osoba po raz ostatni proszona jest, by w swej łaskawości raczyła przesłać do admina choćby tą fotę na konkurs kalendarzowy :wkurzony: :wkurzony:

:

:

Adam Davies: Well, I'll fight for you. But I can't lie, it's not going to be easy to get you back into the game.
Drama: Back in the game? ... I AM the fucking game, pal.
:
Narfas napisał/a:
hrabia napisał/a:
Chyba czas zostawić sobie dwa nowsze zegarki do roboty na cięższe dni, resztę młodszych niż 20-30 latek lunąć. Tylko starocie dają mi ostatnio frajdę.

pifko

pozdrawiam
Narfas

pifko
A seikaczyk bardzo ładny, choć współczesny ;)

rybak napisał/a:
No co, nie slyszom...? Swinie kwicza, krowa muczy, kury gdacza... Pobudkowac sie kumotry... Co, ze sobota... Nakarmic trzeba bydelko... ;)

Ech, no trzeba do roboty, niestety trzeba. Godziny dziś na szczęście luźne (czyli wstałem za późno), ale co jest do zrobienia to zrobić trzeba :głową w mur:

Dziś plasticzak, tak czy inaczej, ale zdjęcie dam stare, bo się muszę pośpieszyć:

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Dawno nie noszony - najlepszy zegar w cenie 70$ :facepalm:

Tarcza z bezelem to mistrzostwo!

:
Chińczyk z biedronki ;)

Marcin
last.fm
纳丹
:

:
Tomek, świetny zegar... zazdroszczę jak nie wiem co pifko jakbyś kiedyś chciał się pozbyć to daj znać :popcorn:



Ostatnio zmieniony przez Daito 2013-09-21, 11:22, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Na roboczo:

:
W oczekiwaniu na pierwszą Marynę (ponoć już wysłana) inny męski zegar:


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER
:
Dzisiaj samoróbka.




:
Dzisiaj ten:


:
Przyszedł chyba czas na rozstanie... Szkoda :(
Siła wyzsza cool

Skate or die!
:



"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Natenczas noszę się tak, cały czas myślę, że na ręce gwm5600, taki lekki. Bez kitu. :))


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.