Jaki pasek do poczciwego Poljota?
Odpowiedz do tematu

: Jaki pasek do poczciwego Poljota?
Pacjent:



zupełnie nie mam pomysłu na niego... :oops:

takie nato czarno-szare?



[ Dodano: 2013-08-21, 13:05 ]
enybady? :P

:
No jaki? :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ja bym dał po prostu jakąś typową radziecką bransoletkę z dawnych czasów. Nie taką "szczebelkową" tylko klasyczną, najlepiej też sygnowaną Poljot.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
...może czarne nato :?:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Wintergreen napisał/a:
Ja bym dał po prostu jakąś typową radziecką bransoletkę z dawnych czasów. Nie taką "szczebelkową" tylko klasyczną, najlepiej też sygnowaną Poljot.


tylko gdzie taką znaleźć? hmmm

co do nato to zastanawiam się czy dać 18mm czy lekki oversize na 20mm...

:
Emre napisał/a:
tylko gdzie taką znaleźć?


Sygnowane na Allegro trafiają się po ok 20 zl. a tym, że używane. Nieużywane to już rzeczywiście rzadko. Bo niesygnowane (albo np. z logo Rakiety) są praktycznie ciągle do dostania, nawet na nieużywane nie trzeba długo czekać.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
to ja chyba pierdoła jestem, bo siedze od 30 min na allegro i nic nie znalazłem... :głową w mur:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
jestes pierdoła bez cienia skłonności do kompulsywnych zakupów ;) ;) :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
byś nakierował zamiast kopać leżącego... plask

pifko

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
http://allegro.pl/zestaw-...3509846843.html
http://allegro.pl/bransol...3506195171.html

Jak te nie pasują, to za parę dni pojawią się na pewno inne.

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.