Uwaga rodzynek!Pierwszy niemiecki powojenny mechanizm.
Odpowiedz do tematu

: Uwaga rodzynek!Pierwszy niemiecki powojenny mechanizm.
Do mnie też się w końcu szczęście uśmiechnęło i wpadł mi w ręce niezwykle rzadki mechanizm.Jest to pierwsza wersja kalibru 61 firmy Precis,poprzedniczki GUB i Glashutte.Pierwszą wersję łatwo rozpoznać po zapożyczonej z kieszonek zapadce.Według Watch-Wiki wyprodukowano tylko 300 sztuk tego werku (co moim zdaniem nie jest prawdą bo coś za dużo ich jest).Jak widać mechanizm wymaga trochę pracy ale ważne że jest,to już mój trzeci Precis :))
ps
Koperta Rodi&Wienenberger



Ostatnio zmieniony przez buran 2013-08-29, 12:34, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
A więc ukryte przed profanami perełki czekają na odkrycie...
Co prawda ja zaliczam się do tych pierwszych, ale fajnie , że każdy może sobie wybrać jakąś niszę i czerpać z niej radość!
Kupiłeś przez internet czy znalazłeś w realu?

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Allegro,w ostatniej chwili zauważyłem zapadkę.Na szczęście jest "no name",bo coraz więcej osób kupuję stare glasity.Fajnie jest mieć jeden z kilkunastu zachowanych historycznych zegarków.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
Allegro,w ostatniej chwili zauważyłem zapadkę.Na szczęście jest "no name",bo coraz więcej osób kupuję stare glasity.Fajnie jest mieć jeden z kilkunastu zachowanych historycznych zegarków.


Już sam mostek "trzy czwarte" powinien cię zaalarmować :)

Gb.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.