Montana - melodie PRL-u
Odpowiedz do tematu

:
JEJKU łezka się od ran zakręciła w oku oj miało się i nosiło dumnie zakupioną na rynku maszynę-------------- a elektronika białoruskiego obecnie produkowanego w wersji niestety bez melodyjek to nawet czasami założę na łapę -----------obecnie

:
Miałem taki zegarek , ale gdzieś poległ dawno temu .

:
Rudolf napisał/a:
Miałem taki zegarek , ale gdzieś poległ dawno temu .


No ja akurat nie miałem takiego, ale chciałem mieć... niestety jako "pierwszo-komunista" musiałem się zadowolić poljotem na 17 kamieniach... :/ jak ja nie lubiłem tych "z melodyjkami"... ale na łeb ich przebijał kumpel z klasy który dostał Komandirskie z zakręcaną koronką i bezelem... to był dopiero "czad" :shock:

:
Daito, ja moją Montanę dostałem od rodziców , ale nie na komunię .. na komunię o ile pamiętam paradowałem właśnie z Poljotem , którego dostałem wcześniej , na komunię dostałem rower Wigry 3 cool

:
Rudolf napisał/a:
Daito, ja moją Montanę dostałem od rodziców , ale nie na komunię .. na komunię o ile pamiętam paradowałem właśnie z Poljotem , którego dostałem wcześniej , na komunię dostałem rower Wigry 3 cool

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie - ja dostałem Pelikana w kolorze czerwonym... do tego poljota i aparat Smiena 8M który zresztą mam do dzisiaj i którym nigdy nie zrobiłem ani jednego zdjęcia... cool To były czasy... :))

:
A ja jako gówniarz psułem zegarki ale miałem montanę 8 i 16 melodyjek grawera to nie pamiętam wszystko musiałem rozebrać :) Dobrze, że się zmieniło :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.