GERLACH'S ACCESORIES
Odpowiedz do tematu

:
Przyznam się bez bicia, że jeszcze o tym nie myśleliśmy - pewnie na poziomie konkurencji.

:
Fajne, nawet bardzo pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
maciek
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Przyznam się bez bicia, że jeszcze o tym nie myśleliśmy - pewnie na poziomie konkurencji.


co to znaczy? ;) Takie nylony montowane z klamerką Seiko w militarnych 5kach kosztują koło 100zł. :facepalm: Bez klamerki Seiko zaczynają się od 25zł. ;) Są też takie za 5zł, ale to raczej jednorazowe paseczki. :))

:
Zróbcie jakieś firmowe koszulkensy ;)

:
Albo klapki :D

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ALAMO napisał/a:
pewnie na poziomie konkurencji.
\
zachłanne kapitalisty :złośliwiec: nic do ludzi, nic znacznie taniej :złośliwiec:
tak btw ja chcę takie z metalowymi ringami wokół otworów - to jest dopiero wypas i odóżnienie od konkurencji

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ja bym proponował nieśmiertelniki w kształcie qualitnych przywieszek :))

Ostatnio zmieniony przez Damian 2013-07-19, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
_
work in progress
:
i qualitne maczety - z Borewiczem piersi kupimy :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:

zachłanne kapitalisty :złośliwiec: nic do ludzi, nic znacznie taniej :złośliwiec:
tak btw ja chcę takie z metalowymi ringami wokół otworów - to jest dopiero wypas i odóżnienie od konkurencji


Dziękuję za wyróżnienie :))

Nie wiem coś ty się zafiksował na te oczka metalowe - to jest słaby pomysł mówiąc wprost.
Te nity robi się z cienkiej blachy, średniej jakości. Jak to zanurzysz w słoną wodę - to pewnie zacznie żyć własnym życiem następnego dnia ;-)

:
Ciniol napisał/a:
z Borewiczem piersi kupimy

Cycki będziecie kupować zboczeńcy :?: :złośliwiec: :)) :))

To Ci się fora pomerdały :twisted:

:
Coś się porobiło ze zdjęciami bransolet na stronie, bo zamiast części z nich pokazuje się Media not available.
Czy to tylko u mnie?

:
Przerabiamy właśnie sklep - może dlatego hmmm Ale to jutro sprawdzę.

:
ALAMO, na co go przerabiacie??

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Może szykują wakacyjną wyprzedaż :D

_
work in progress
:
Tomek napisał/a:
Ciniol napisał/a:
z Borewiczem piersi kupimy

Cycki będziecie kupować zboczeńcy :?: :złośliwiec: :)) :))

To Ci się fora pomerdały :twisted:


już w mysim oleju pisałem że mua się wszystko kojarzy :D
tak btw :shock: kiedyż to o Wielki Czikenie powróciłeś do starego nieadekwatnego avatara hmmm

[ Dodano: 2013-07-19, 23:40 ]
ALAMO napisał/a:
Nie wiem coś ty się zafiksował na te oczka metalowe - to jest słaby pomysł mówiąc wprost.
Te nity robi się z cienkiej blachy, średniej jakości. Jak to zanurzysz w słoną wodę - to pewnie zacznie żyć własnym życiem następnego dnia ;-)
\
hmmm na razie przez ok. tydzień używam takiego nato w wodzie kranówie - fakt na basen nie chodzę a do morza mam set kilometrów - i na razie daje radę. Problemem jest tylko wydzieranie się jednego "oczka" które jest akurat na zgięciu paska. Tu jest porażka bo trzeba przypalic zapalniczką.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.