Wymiana lumy
Odpowiedz do tematu

: Wymiana lumy
Cześć.

Kupiłem ostatnio zegarek w którym luma świeci ładnie tylko krótko.
Czy ktoś podjąłby się wymiany na taką co by świeciła długo :?: Najbardziej bym chciał tak jak w Monsterze, Sumo ewentualnie Orce.

Z góry dzięki.

to model.

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2013-07-18, 13:00, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, a chodzi Ci o wskazówki czy tarczę??

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
:))

Ja Ci mogę wymienić.
Ale już nie będzie tak samo wyglądał.
Raczej tak:

:D

:
Deco79, najlepiej to i to. A przynajmniej część indeksów.


Santino, tak to nie chcę. To juz wolę, żeby w ogóle nie świecił ;)
Czemu ją tak okaleczyli :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, wskazówki to nie problem, problemem są indeksy bo robi się to ręcznie.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Dlatego właśnie potrzebuję fachowca.

Obecnie świeci tak.


Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, świeci lepiej niż 95% moich zegarków :D

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Świeci bardzo ladnie. Tylko bardzo krótko. Po godzinie gaśnie cały blask :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Poważnie - to ręcznie będzie ciężko, żeby położyć lumę w zadowalający sposób :-(

Może się Segoy wypowie - on może próbował?

:
A są różne lumy :?:
Chodzi mi o długość świecenia. Znaczy się wiem, że są tylko czy dostępne na rynku wtórnym :?:


Santino napisał/a:
Poważnie - to ręcznie będzie ciężko, żeby położyć lumę w zadowalający sposób :-(

Pozostają same wskazówki. :)
W razie czego podjął byś się :?:
Jak długo taka operacja trwa :?:

Santino napisał/a:
...Może się Segoy wypowie - on może próbował?

Napiszę do niego. :)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, lumy są różne, niektóre potrafią świecić nawet 24h. O tarczy możesz zapomnieć ale wskazówki to nie jest jakieś szczególne wyzwanie dla kogoś, kto już to przynajmniej raz robił.
Trzeba zdjąć wskazówki, wyczyścić je ze starej lumy i lumnąć na nowo. Luma schcie szybko.

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Ja robiłem nie raz i twierdzę, że nie jest to proste (ręczna robota), jak nie wypełnia się wycięć.

Są firmy, które profesjonalnie reluminują, ale raczej nie będziesz chciał zapłacić więcej niż za ten zegar...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
rodzajow i kolorow lumy masz milion pincet, nawet na allegro sprzedaja proszek albo juz gotowa paste. Latwiej wypelniac wypukle/nakladane indeksy - mozna zdjac indeksy z tarczy, usunac stara lume i nalozyc nowa. Nie wiem, czy komus sie udalo rowno recznie zrelumowac drukowane indeksy - to trzeba miec reke pewna jak śwajcarski zegarek ;)

beceen | ***** ***
:
Santino napisał/a:
:))

Ja Ci mogę wymienić.
Ale już nie będzie tak samo wyglądał.
Raczej tak:
Obrazek
:D


:shock: Coś Ty zrobił temu Wostoku ? plask

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
bow napisał/a:
Ja robiłem nie raz i twierdzę, że nie jest to proste (ręczna robota), jak nie wypełnia się wycięć.

Są firmy, które profesjonalnie reluminują, ale raczej nie będziesz chciał zapłacić więcej niż za ten zegar...

A jeszcze raz byś nie chciał zrobić :?: ;)

Raczej na pewno nie chcę. To ma być tani EDC.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.