Jaka guma do SKX007?
Odpowiedz do tematu

:
Emre napisał/a:
i tak chyba zrobię...

tylko mam dylemat czy brać z pomarańczowym czy z czerwonym przeszyciem... hmmm :oops:


Kto co woli jak. Ja lubię pomarańcz ale czerwień z napisem będzie bardziej współgrała.

:
no właśnie na tej fotce co wrzucałem fajnie gra z pomarańczą, ale tam napis na tarczy wyszedł jakoś nienaturalnie pomarańczowo... ;)

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Ja bym brał pomarańczowy i nie zwracał uwagi na nic więcej :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
pr00 napisał/a:

tu masz wybór

http://www.ebay.com/sch/W...kw=curved+strap

te fajne
http://www.ebay.com/itm/C...=item2ec7614dd4

masz i mako

Obrazek


jak będziesz zamawiał daj znać to się dołączę


Danke!
Jakbym się zdecydował to dam znaka pifko

:
W tych curved to jakoś można zmieniać położenie teleskopu? Jest kilka dziurek? Różnej długości uszy są przeca... hmmm

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
W Hirschach to jest taki wyjmowany dynks - można dopasować to w kilku pozycjach odpowiednio wkładając, w tych zwykłych gumolcach pewnie jest jedna tradycyjna dziura hmmm




YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
tylko taka przyjemność 50 prezydentów... :oops:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Iks napisał/a:
W Hirschach to jest taki wyjmowany dynks - można dopasować to w kilku pozycjach odpowiednio wkładając, w tych zwykłych gumolcach pewnie jest jedna tradycyjna dziura hmmm

Obrazek

Obrazek


Nasz kolega Woytec60 takiego ma. Ale ten pomysł z tymi zmianami pozycji rewelacja. A jak coś dobre to musi być drogie :)

:
A pod Sumo ktoś próbował taką tanią curved przymierzyć?

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:


:))

Wysłałem Ci PW. ;)

:
Mówiłem o tych tanich plask ;)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
maciek
[Usunięty]
:
Mnie te curved denerwują, nie da się po bożemu zegarka odłożyć, bo się wywala. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.