Jaka guma do SKX007?
Odpowiedz do tematu

: Jaka guma do SKX007?
Drodzy kumotrzy, omóżcie mi wybrać gumę, która będzie pasowała do SKX'a...

w tej chwili biorę pod uwagę:

A) ori guma od skx'a



B) Bonetto 285



C) Bonetto 324



D) Bonetto 317



Dodatkowym utrudnieniem jest to, że mam nadgarstek 16,5 cm i nie chciałbym żeby guma była za długa i nieestetycznie wystawała poza nadgarstek... Obawiam się, że z tego powodu guma Seiko od razu odpada... A nie wiem jak z tymi Bonetto bo nigdy nie miałem żadnego ich paska...

:
Jeśli chodzi o gumę od Seiko to te co do tej pory miałem (bodajże te same) to sztywność straszna i przy moim 16-16.5cm końcówka odstaje beznadziejnie

:
na WUS czytałem, że trzeba wsadzić do wrzątku, a potem do zimnej wody i układa się jak ta lala...

tylko właśnie ta długość... :oops:

Ostatnio zmieniony przez Emre 2013-07-04, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
:
SKX na Bonetto 317 wygląda tak:



i polecam ten właśnie pasek z powyższych.

:
Weź płaskie Bonetto. Bedzieszpanzadowolniony. Mniej sztywne, grube, no i ta wanilia :)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2013-07-04, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
:
w sensie 324 czy 317? ;)

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
Jeśli wolisz gładkie, weź gładkie, jak z wzorkiem, weź z wzorkiem. Pasują oba. Ja brałbym z wzorkiem.

A może w ogóle taka?


Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2013-07-04, 23:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Żadnej gumy, zmów pasek u naszych poskorobów.

:
Guma jest na opony, albo...no wiesz ;)
Maratac, nato, pasek hand made...tylko nie guma facepalm

:
olej firmę byle była curved, tu akurat od sinna ale no name też są u nas z forum jakieś grupowe zamówienie było.


:
A ja powiem - tylko stal! Miałem skx na gumie, na skórze, ale w stali mu najprzystojniej! Superoyster albo hammer z yobokies!

:
Idź spać (albo na spacer) i nie zawracaj :D
Przychylam się do powyższych - stal (ale super jubilee, ew. super hammer), nato albo skórka :)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Bonetto ale tylko 324 czyli opcja "c". Nie wiem czy ja jakiś upośledzony jestem ale mam też wersję "d" i nie potrafię odpinać tego paska, dzyndzelek przy klamrze jest zbytnio wyprofilowany co utrudnia odpinanie paska.

:
gumy zostaw do innych czynnosci a na zegar daj stalowego mesha :)

:
nosiłem już i na bransie i na nato... a skóra jakoś mi nie pasuje do SKX'a... ;)

zamówię 324 i zobaczymy... jak mi nie podejdzie to pójdzie na bazarek najwyżej... :P

ten jest ciekawy:


da sie to kupić gdzieś? :oops:

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.