Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Ma ktoś pomysł, dlaczego forum od jakiś paru tygodni wygląda u mnie tak:



Brzydko i nieczytelnie :( . Próbowałem zmieniać style forum, ale nic to nie dało.

:
Chyba masz włączoną wersję dla komórek. Zjedź na sam dół i tam kliknij Pełna wersja Forum

:
Dziękuję!

:
Tak sobie siedzę i myślę, że może w wątkach z projektami zegarków forumowych jak Żubr, czy projektów Gerlachowych, wrzucać update w pierwszym poście żeby potem nie szukać zdjęć poprzez 100 czy więcej postów hmmm

Szymon
[Usunięty]
:
Cytat:
Tak sobie siedzę i myślę, że może w wątkach z projektami zegarków forumowych jak Żubr, czy projektów Gerlachowych, wrzucać update w pierwszym poście żeby potem nie szukać zdjęć poprzez 100 czy więcej postów

+ Miliard!
aktualna wersja "na wierzchu". Bardzo dobry koncept :!:

:
Chciałbym sobie ustawić avatar 96x96pix ale ograniczenie jest do 80.
Czy mógłbym prosić o chwilowe wyłączenie tego ograniczenia?

:
Myślę, że dla Ciebie zrobią wyjątek :)
Ale po co masz się ograniczać do 96x96pix ?
Wstaw sobie 200x200, jak już zdejmą Ci blokady....
A poważnie, to zmniejsz sobie i po problemie ;)

:
Cichy, nie. Po to właśnie jest ograniczenie, żeby avatary miały takie wymiary.
Zmniejsz sobie obrazek.

:
OK, rozumiem.

:
Jak wyświetla się okienko z pierwszym i ostatnim postem, zawierającym np link do zdjęcia to czy nie da się tak zrobić żeby w tym okienku wyświetlała się od razu miniaturka tego zdjęcia?..... nie da się tak.... :)

Kuba
:
Czy nowi użytkownicy, którzy nie witają się mogą dostawac od razu ostrzegacza za brak znajomości regulaminu???

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
To by było niegrzeczne ;)

Sylwek
[Usunięty]
:
Apa13 napisał/a:
Czy nowi użytkownicy, którzy nie witają się mogą dostawac od razu ostrzegacza za brak znajomości regulaminu???


ja zamiast ostrzegacza dawałbym im w ryja :złośliwiec: ale to też chyba niegrzeczne hmmm

:
Czy mógłbym mieć dwukolorowego nicka?
o tak np: goTomek :oops:
Ten pepsi rolek Karola mnie tak wkurza, że sobie tez muszę jakieś pepsi kliknąć (SKX009 może) i przy okazji bym może miał też nicka pepsi?
Poza tym bym se jednocześnie przynależność do dwóch (ważnych w moim życiu :D ) grup uwidaczniał publicznie wszem i wobec cool

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2013-06-24, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Tomek, tylko ten niebieski przez Ciebie zaprezentowany to nie ten niebieski...
A błękitny z czerwonym to się będzie gryzł :złośliwiec:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.