Mesh 22 mm
Odpowiedz do tematu

:
Odszczekuję: dziś założyłem mesha na zegarek i jest gitara. Mało tego... ciut za luźny :)) Meszyk zajebibi, jak dla mnie: strzał w dyszkę pifko

[ Dodano: 2013-06-21, 09:27 ]
Foto na szybko:

:
Podzielę się moim doświadczeniem w kwestii topic'u. :)

Od niedawna mam mesh'a, od taniegodobrego, takiego jak pokazał Apa13 (meshobransoletka) na pierwszej stronie wątku:




W moim przypadku po skróceniu (nadgarstek 17-18) z bransoletki zostało jedno ogniwo, w zasadzie, pozostał sam mesh :popcorn: :


Praktyczne uwagi cool :
- dla osób o większym nadgarstku: tego mesh'a, zapewne, sporo osób założy nawet na piankę
- dla nielubiących prac "ślusarskich": długość da się regulować, tak jak w przypadku bransolety "z pinami"
- dla osób o mniejszym nadgarstku, niż mój: może być problem ze skróceniem, bez odcięcia "tulejek" na teleskopy

Z pozdrowieniami, z okolic plaży bałtyckiej :))

John Smith
:
To, że jesteś zadowolony z zakupu - mogę wybaczyć. To, że sobie poradziłeś ze skróceniem mesha - mogę wybaczyć. Ale tych pozdrowień z okolic nadbałtyckiej plaży to... to... :głową w mur: Jak tak można drwić z klasy pracującej i to w ponad 30 stopniowe upały :wkurzony:
Ehhh... pobyczyło by się teraz na jakiś piaskach z zimnym bronkiem w łapie pifko

:
Hogg napisał/a:
To, że jesteś zadowolony z zakupu - mogę wybaczyć. To, że sobie poradziłeś ze skróceniem mesha - mogę wybaczyć. Ale tych pozdrowień z okolic nadbałtyckiej plaży to... to... :głową w mur: Jak tak można drwić z klasy pracującej i to w ponad 30 stopniowe upały :wkurzony:
Ehhh... pobyczyło by się teraz na jakiś piaskach z zimnym bronkiem w łapie pifko


Plaża w Gdyni nie jest imponująca (szerokość), ale chłodek od morza jest OK :))

Wracając do mesh'a: latem bardzo wygodny :)

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-06-23, 22:53, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.