Nato/Rhino/Zulu
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Wiązanie krawata, czyli pasek NATO.
Przyznam się, że krawat w życiu ubrałem tylko raz, w związku z tym nie mam kompletnego pojęcia o skomplikowanym sposobie jego zawiązywania.

Po co ten wstęp? Ano chcę sobie kupić pasek NATO/Rhino/ Zulu, czy jak to się zwie. Sęk w tym, że nigdy wcześniej takich pasków nie używałem, a co zobaczę zdjęcie zegarka na tym pasku, to jest ten pasek do nadgarstka zamontowany w jakiś skomplikowany sposób. A może tylko dla mnie skomplikowany?



I dlatego proszę kolegów, którzy nosili taki pasek o przybliżenie zagadnienia: jak to jest z zakładaniem paska NATO? :wink:

:
Blaz - mam Seiko bell-matic na nato strapie i jak sie przyglądam to wydaje sie to proste rozwiązanie. Ma tylko jeden nato i nigdy go nie zdejmowałem. Moje wrażenie jest takie ze ten pasek jest łatwo zakladać i nie ma to nic wspólnego z wiązaniem krawata :)

:
Krawat tez się bardzo łatwo wiąże, tylko "trza umić" :wink: !

Blaz
[Usunięty]
:
Hotwax - jak kupię nato to chyba się z Tobą umówię. Oczywiście w celu pokazania jak to się robi. :lol:

:
Ok damy radę :)

:
Bez jajec panowie- NATO dłuuugo się zapina, bo trzeba sporo materiału przez klamerki przewlec :wink: Ale wygląda za to przednio!

Blaz
[Usunięty]
:
Na Twoich zdjęciach wygląda to naprawdę pięknie i muszę przyznać, że mnie zainspirowały. :wink:

Blaz
[Usunięty]
: Żółte NATO/Rhino.
Jak w temacie. Widział ktoś nylonki w takim kolorze? :D

Blaz
[Usunięty]
:
O, dziękuję. :wink: Jak to się stało, że ją przeoczyłem? :oops:

: Nato/Rhino/Zulu
Gdzie kupić te paski w rozmiarze 18mm jak najtaniej? Ale przy okazji żeby się nie rozlatywały w rękach.

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
: Re: Nato/Rhino/Zulu
TowRoupas napisał/a:
Gdzie kupić te paski w rozmiarze 18mm jak najtaniej? Ale przy okazji żeby się nie rozlatywały w rękach.


Rewelacja to nie jest ale jako budżetowa wersja ok:
http://www.allegro.pl/ite...0_22_24_mm.html

:
całkiem całkiem są z Timefactors

:
kadarius napisał/a:
całkiem całkiem są z Timefactors


Potwierdzam - bardzo przyzwoite.
Ponoć najlepsze są od Maratec'a :wink:

:
timefactorsowe Nato są ciut lepsze od tych z alle. Ale Rhino są jeszcze lepsze, tyle że tych jak kojarzę nie ma w 18mm.

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.