Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
To tak
1. ...
2. ...
3. oba
i dyscyplina dodatkowa
4. żodyn
:D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
goTomek, :)) :)) pifko

Seiko: 6105-8110, SBDX001, 6306-7000
Citizen: Signature Grand Classic NB0046-51L
AEVIG: Huldra Blue
Casio: G-9300
:
Tomek 4) nie będzie.
:facepalm: Po co mi tyle zegarków :?: Ja podobnie jak Cezar. Jednozegarkowcem jestem. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fajne te Wasze nabytki pifko
Dorian06, ja bym nie miał dylematu, brown sugar only ;-)
SIRLUKE1, to jest też brązowa wersja Mewki z kółeczkiem?? :shock: Wiem, że jest srebrna i czarna. A Twoja całkiem fajna, tylko sekundowa jakaś taka dziwna jest na tym tle. E, pozbądź się jej, za pół ceny jakoś przełknę ;-)

:
Cezar nie waż się nikomu innemu poza mną sprzedać tego suba :!:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Rafałku, dwie nerki sprzedałem na tego rolksa, nie chcę Ciebie narażać na takie straty...
:popcorn:

:
torsen napisał/a:
...Dorian06, ja bym nie miał dylematu, brown sugar only ;-)

Skoro tak mówisz.
Do poniedziałku pomyślę.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 - ten czarny ładniejszy.

:
no dobra...byłem na niego skazany od czasu, gdy pierwszy raz założyłem go na łapę rok temu...inaczej sie skończyć nie mogło....
[img]Uploaded with ImageShack.us[/img]

:
Graty Helsona.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Graty, graty...
W sumie dobrze Wojtek, że wziąłeś, bo mnie strasznie męczył cool
A pieniążków brakuje, jeszcze bym coś głupiego zrobił...

:
Cezar napisał/a:
Graty, graty...
W sumie dobrze Wojtek, że wziąłeś, bo mnie strasznie męczył cool
A pieniążków brakuje, jeszcze bym coś głupiego zrobił...


no właśnie mnie tak męczył od pierwszej przymiarki, już dawno temu...nic dobrego z tego wyjść nie mogło... :))
co nie zmienia faktu, że jest prześwietny...

:
Antigalacticos, - gratulacje pifko - chociaż do mnie za cholerę na żywo nie gadał hmmm

:
Antigalacticos, gratuluje. Mam opinie, jak Słoniu. Przeszkadzają mi cyfry na lunecie wewnątrz oraz odkryte uszy :(

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Antigalacticos gratulacje, fajny zegar, bez dwóch zdań. Obecna wersja w ogóle nie może się równać.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.