Pasek farbuje :(
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
takna poważnie to Twój "atak" na Przemka jest troszkę nie na miejscu, Ci którzy go znają dobrze wiedzą że tp solidna firma.


+1, ten atak na Przemka to jakaś porażka jest.... hmmm :facepalm:

Ogarnij się Kolego plask

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
ALAMO napisał/a:
O jakość prac Przemka, Spinnera i innych naszych lokalnych paskorobów się nie martw, z całą pewnością nie są gorsze niż paski "uznanych światowych twórców" sprzedawane po 150 dolców.


Po takim ataku to ja koledze JohnSmith życzę, żeby ktokolwiek chciałby mu cokolwiek sprzedać :popcorn: cool

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-06-05, 10:14, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Cekawe, tekla ma pasek a opinie o jego jakości wyraża JohnSmith hmmm

:
no już nie kopmy leżącego, chłopu się wyrwało i tyle - gorszy dzień miał. Odpór dostał i styknie bo zaraz wszyscy tu będą posty nabijać

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
+1

:
No cóż ... Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę... :oops:

Pozostaje mi tylko posypać głowę popiołem, co niniejszym czynię. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni.

No i wypada pogratulować obrońców, kumotrowi nick555. :)

John Smith
:
Pasek, pomimo małej wady (która już została naprawiona), bardzo mi się podoba i nie mam zamiaru go odsyłać. Tym bardziej że trochę mam daleko :) . Jak tylko będę miał okazje to ponownie zakupie paski od naszych paskorobów. A "wypadki przy pracy" zdarzają się nawet najlepszym, z tym że niektórzy się nie przyznają do błędu. W tym wypadku odpowiedz była bardzo szybka mimo że reklamacje powinienem zgłosić do sprzedawcy( czyt. G.G). Tak trzymać i oby było więcej ciekawych paskowych inspiracji pifko

:
JohnSmith napisał/a:
No i wypada pogratulować obrońców, kumotrowi nick555. :)


JohnSmith bo błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi.

Tu nie chodzi o obronę, a o zaproponowany sposób rozwiązania sprawy przez Przemka, a po chwili przez Krzyśka. I jeszcze – gdyby Przemek robił wujowe paski, to błyskawicznie by o tym od nas usłyszał.

Na całe szczęście tak nie jest, czego szereg dowodów pojawia się w nadgarstkowych i nie tylko
pifko

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.