Skrzynka na zegarki
Odpowiedz do tematu

: Skrzynka na zegarki
Dostałem dziś maila z dobrą wiadomością, więc myślę, że czas się pochwalić. Wspominałem jakiś czas temu, że mam nową koncepcję związaną z przechowywaniem kolekcji. Skutkiem była między innymi hurtowa wyprzedaż części pasków. Moim celem było wykombinowanie sposobu na przechowywanie zegarków luzem (bez pasków) - i oto rezultat!

Na zdjęciach (autorstwa wykonawcy, mam nadzieję, że się nie obrazi), widzicie kasetę z szufladkami. Jest to kaseta przeznaczona na numizmaty, więc dla pewności szufladki zostały podwyższone, żeby zegarki swobodnie wchodziły. Do środka szufladek będą włożone palety numizmatyczne (szufladki są pod nie wymiarowane); te na zdjęciach nie są moje, będę musiał dokupić...

Cena całości bardziej, niż przyzwoita!! Jestem mega zadowolony.









Ostatnio zmieniony przez crayzee 2013-04-28, 18:44, w całości zmieniany 1 raz
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
emster
[Usunięty]
:
:shock:
Skrzynka to lekko dezinformujące słowo.
Jestem pod wrażeniem.

:
Nooooo Panie... Fajny mebel pifko
Przyjmując, że do każdej szufladki wejdzie 20 sztuk, to w całości zmieści się 400 zegarków :shock:

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Przyjmując, że do każdej szufladki wejdzie 20 sztuk, to w całości zmieści się 400 zegarków

No właśnie .. A gdzie reszta? :złośliwiec:

Mebel robi wrażenie :shock:

Szymon
[Usunięty]
:
crayzee, :shock:
No to Panie pojechałeś. Ładne cacko. Ty chyba masz dużo rusków, wiec pewnie sporo zapełnisz, ale domyślam sie, że kupiona perspektywicznie na rozbudowę kolekcji. Gratuluję zacnego nabytku pifko

:
Część kolekcji zamierzam do tego wsadzić, w tej chwili jakieś 200 sztuk, więc na jakiś czas będę miał spokój z miejscem na egzemplarze luzem :)) Coś jednak na paskach zostanie ;-)

Miejsc w sumie będzie ok. 390.

Planuję połowę szufladek (10) wypełnić paletami na monety 20 wysokie (24 otwory o średnicy 45 mm), a drugą połowę paletą na monety holder/quadrum (15 przegródek 50x50 mm).

Ostatnio zmieniony przez crayzee 2013-04-28, 18:59, w całości zmieniany 1 raz
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Bartek - jestem pod wrażeniem :!: :shock:
.
.
.
...jeśli pozwolisz - dołożę (jutro) parę fotek pudełek, które miałem do pokazania w Rzykach, a które (w natłoku innych eksponatów) zostały trochę po macoszemu potraktowane.
Kolega jest ich producentem i ma spore możliwości wykonawcze.
Robi też głównie pod numizmaty, ale mówił mi, że to nie problem trochę przekonfigurować projekt i konstrukcję :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Pewnie!

Rozmawialiśmy na ich temat i też bardzo mi się spodobały, ale miałem już złożone zamówienie :)

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee, fajne to pudełeczko :)) Choć trochę inaczej sobie go wyobrażałem jak o nim mówiłeś.

:
crayzee, imponujące. Ale jak Ty to na następny zlot weźmiesz? :D

:
Świetna ergonomia. Wszystko w jednym miejscu. Myślę, że u każdego zbieracza, który przekracza ilość 100 zegarków w kolekcji, cieknie ślinka na widok tej "szufladki" :))

:
No Bartek - gratulacje! Świetny pomysł.
A i wykonanie wygląda na bardzo profesjonalne.

Będzie pasować do nowego domu?

:
Najwyżej dom się dopasuje pod skrzyneczkę ;-)

Na pewno będzie pasować do okien - okna będą w kolorze (podobno kupowanym przez 90% budujących) - złoty dąb, a skrzynka jest w kolorze - dąb rustykalny.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
No to super ;-)

Ja będę w tych 10% osób, które wybierają inne okna :-)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.