Ankieta na temat egzotyków
Odpowiedz do tematu

: Ankieta na temat egzotyków
Panowie i Panie, na znajomym mi forum jest ankieta, w sumie nie wiem czy bez logowania da się głosować, ale poproszono mnie o rozpropagowanie, co niniejszym czynię. Bo w sumie jestem żywo zainteresowany. Jak się nie da głosować napiszcie, to zrobię podobną u nas i podeślę chłopakom wyniki.

http://www.wbutach.pl/top...go-poszukujesz/

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555,
Cytat:
Goście nie mogą oddawać głosów

:
ok, dziś już nie ogarnę, ale pewnie jutro zrobię taką u nas.

FORZA Robert!
RK WRT
:
ciekawa ankieta, proponuje jakieś przykładowe zdjęcia/próbki dołączyć ...

:
jaceh napisał/a:
jakieś przykładowe zdjęcia/próbki dołączyć


O to, to!

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Trzymam kciuki za powodzenie inicjatywy! Kilka razy byłem o krok od zamówienia paska z takich skór i cena mnie powstrzymała. A seryjne gotowce to jednak nie to..

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Nie będę zakłądał konkretnej ankiety, w sumie sensu u nas nie ma. Poddam tylko pod dyskusję. Treść można zobaczyć w linku z pierwszego postu.
Myślicie że byłaby szansa coś takiego rozwinąć? Rynek jest dość przepastny, szczególnie że my patrzymy tylko na paski, a istnieje jeszcze tysiące innych produktów z takich materiałów. Ja osobiście broniłem się dość długo od "egzotyków", ale jednak rynek weryfikuje zapotrzebowanie :P
Widziałbym takie miejsce w sieci, gdzie mogę spokojnie, oficjalnie zamówić kilka strusich łap. Nie wspominając o innych wynalazkach.
Z narzędziami kiedyś też była posucha, teraz duuużo się zmieniło, są dość drogie, ale można je kupić od ręki.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Myślę, że tutaj zbyt na egzotyki będzie. Widziałem na liście kilka którymi sam byłbym zainteresowany.

emster
[Usunięty]
:
A na te egzotyki to sprzedawcy dają certyfikaty CITES? Chodzi mi tylko o te co podlegają tak rygorystycznej ochronie.

:
Jeśli to będzie legalnie działający sklep w Polsce, to zakładam, że stosowne certyfikaty będą dostępne.

:
Certyfikat CITES potrzebny jest, jeśli przewozimy "towary" umieszczone na liście CITES, przez granicę państwa które przystąpiło do Konwencji Waszyngtońskiej.

Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2013-04-17, 13:04, w całości zmieniany 1 raz
John Smith
:
Przemek - ja oczywiście, że będę zainteresowany.
A im bardziej egzotyczne te egotyki, tym lepiej ;-)

:
Ja jestem na tak :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Foki nie ma. W Polsce jak na razie legalnie nie widziałem takiej skóry oferowanej, a wiem, że są. Legalne oczywiście. ;)

:
Blaz napisał/a:
Foki nie ma. W Polsce jak na razie legalnie nie widziałem takiej skóry oferowanej, a wiem, że są. Legalne oczywiście. ;)


Hmm.... a tutaj ?

John Smith
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.