Dlaczego Bond ?
Odpowiedz do tematu

: Dlaczego Bond ?
Taki przedweekendowy dylemat: dlaczego paski z nylonu do naszych zegarków mają w nazwie Bond? Chyba nasz niezrównany agent w nyloniaku nie pomykał? hmmm
PS
I albo mam pomroczność jasną, ale co... bo nie widzę działu Trąba słonia (?)

:

Pozdrawiam,
Bartek
:
Nie każdy nato strap to bond. Tylko jeden konkretny model, choć inni się podszywają ;)
Taki ło:



A Bond, James Bond i owszem w takim właśnie brykał
http://rolexblog.blogspot...p-comes-to.html

[ Dodano: 2013-04-11, 22:24 ]
A trąba jest w maglu na samym dole

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
:shock: Teraz dopiero zauważyłem, że ten pasek to tak chyba z 2mm za wąski był w filmie :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
:shock: Teraz dopiero zauważyłem, że ten pasek to tak chyba z 2mm za wąski był w filmie :D


Zauważyłem dzisiaj że "Sizar" z Citkiem tez się tak nosi, na Bonda pifko

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2013-04-11, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Toyota napisał/a:
"Sizar" z Citkiem tez się tak nosi

Się ma, się zakłada, się nosi :))

:
Co jak co, ale takiego Rolka widziałbym w swojej kolekcji, nawet pomimo źle dobranego paska :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2013-04-11, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
:
Buczo napisał/a:
Co jak co, ale takiego Rolka widziałbym w swojej kolekcji, nawet pomimo źle dobranego paska :złośliwiec:


nosiłbym

:
Upsss... to nie wiedziałem. Jakoś nie wyobrażałem sobie wcześniejszego, wymuskanego bądź co bądź Bonda w smokingu i nylonie na łapie cool

:
Hogg, poczytaj ksiazki o Bondzie. Milutki elegant to tam nie jest ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Faktoza, nie czytałem. Mówią o filmowym wizerunku JB. Dopiero Craig przełamał ten kinowy wizerunek przystojniaczka w zawsze nienagannym gajerku ;)

:
Noooo, teraz jest brzydal w szarym garniturku, który przez pół filmu pielęgnuje swój domek na wsi... :facepalm:

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Panowie pytanko mam. U kogo można kupić dobre, solidne tanie nato. A dokładnie to chodzi mi o wzór Bonda. Chiny i ebay mile widziane ;)

Goodcheapman, niestety nie ma tego wzoru.

:
LukasVanElvis napisał/a:
Panowie pytanko mam. U kogo można kupić dobre, solidne tanie nato. A dokładnie to chodzi mi o wzór Bonda. Chiny i ebay mile widziane ;)

Goodcheapman, niestety nie ma tego wzoru.


Może z Niemiec?

http://www.watch-band-cen...p-20mm-bla.html

Przeszukaj sobie tę stronę, są tam tony NATO, tylko nie wiem czy chodzi Ci o zwykłego prostego parciaka z bondowskimi paskami (jak w trzecim poście tego wątku), czy o NATO wzór G10 z takimiż paskami.

pozdrawiam
Narfas

:
Chodzi mi o nato wzór g10 ;) Dzięki Narfas za linka. Chociaż te nato mogłoby mieć trochę bardziej stonowane kolory :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.