Koszulki TAKATAKATAKA - edycja II-ga (bezplastronowa)
Odpowiedz do tematu

:
Tia... Po raz kolejny: lepiej czytać wolno i ze zrozumieniem, niż szybko i bez sensu hmmm

:
Kumotry, czego się nie robi dla piękności? :))
Dla mnie wersja z tłem wymiata i taką z chęcią bym nosił :)

A co do nowego wzoru, kiedyś zacząłem robić mołnie i nawet ciekawie to wyglądało, tylko trzeba by to dopracować i przystosować do druku :)

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
kiedyś zacząłem robić mołnie


No i to jest bardzo dobra idea!

Dawaj Damian ten rysunek. I działamy.
;-)

:
Santino napisał/a:
Z_bych, :))


To było do siebie i po cichu :))

Damian dawaj, dawaj :)

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2013-04-09, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja mam też z plastronem i ponosiłbym teraz bez tego tła, ale jak słyszę nowy model w planach - więc tym bardziej, tym bardziej :idea: :idea: ...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Szymon
[Usunięty]
:
Mimo nowego wzoru nie rezygnowałbym z akcji takatakataka.. Bo wersja z tłem wymiata. Jeśli będą dwa wzory, chętnie zanabędą oba w ilości po 1szt. :))

:
Szymon, plask
Jak będziemy próbowali robić w jednym czasie 4 projekty, to na żaden nie zbierzemy wystarczającej liczby chętnych :-(

Zrozumcie, że żadna (przynajmniej ja nie znam) firma, nie będzie chciała się podjąć robienia 15 koszulek, w 5 różnych wzorach i kolorach.

:
Szymon napisał/a:
Mimo nowego wzoru nie rezygnowałbym z akcji takatakataka.. Bo wersja z tłem wymiata. Jeśli będą dwa wzory, chętnie zanabędą oba w ilości po 1szt. :))


+1 :)

Strzałę podrzucę jakoś wieczorem :]

_
work in progress
:
Pierwsza sprawa to raczej nie zdążymy z nowym wzorem przed zlotem.
Druga, to ostatnio stało się tradycją, że robimy koszulki związane z aktualnym projektem zegara forumowego. Przypominam, że teraz na tapecie mamy Żubra.
Moja propozycja jest taka, żeby odgrzać kotleta na zjazd, a nowy wzór razem z Żubrem.
Santino ma możliwość zrobienia takataka. A może pisar odgrzeje te wcześniejsze co on koordynował?

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Santino ma możliwość zrobienia takataka.

Ale nie 10 szt - bo tylu się ta firma nie podejmie - nie opłaca im się :-(

:
Santino napisał/a:
Ale nie 10 szt - bo tylu się ta firma nie podejmie - nie opłaca im się :-(


To ile musimy zamówić?

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Santino napisał/a:
będziemy próbowali robić na raz 4 projekty

:oops: naraz, naraz, naraz ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Szymon
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Szymon,
Jak będziemy próbowali robić na raz 4 projekty, to na żaden nie zbierzemy wystarczającej liczby chętnych

Zrozumcie, że żadna (przynajmniej ja nie znam) firma, nie będzie chciała się podjąć robienia 15 koszulek, w 5 różnych wzorach i kolorach.


Się osoba nie denerwuje. Trochę więcej optymizmu!
Osobiście robiłem projekt składający się z 7 koszulek - główny wzór taki sam ale każda personalizowana ksywką. Zrobili mi bez problemu, nie zdarli. Jak chcecie, to moge się zapytac w tej firmie, bo mam tam niedaleko. Jedyne czego potrzebują, to grafika w odpowiednim formacie. Koszulki mają jakościowo niezłe i dość spory wybór kolorów.

:
No i jest nowy koordynator pifko :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.