pasek do Caesara
Odpowiedz do tematu

maciek
[Usunięty]
: pasek do Caesara


Bransa z polerowanymi elementami to nie do końca moja historia... ;)

Zegarek nie jest prosty do opaskowania. Ma 20mm w uszach, ale uszy są wielkie, pasek musi byc docięty z conajmniej 24mm. Pytanie jaki to miałby być pasek?
Myślałem o materacu z białym szyciem, ale nie jestem przekonany...
A może komuś się wala coś po szufladach w ten sposób dociętego? Może z monstera? ;)

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-02-21, 08:35, w całości zmieniany 2 razy
:
Zobaczę po południu, do mojego robiłem czarny i brązowy. Czarny poszedł z zegarkiem a brązowy ?



maciek
[Usunięty]
:
jaro19591 napisał/a:
Zobaczę po południu, do mojego robiłem czarny i brązowy. Czarny poszedł z zegarkiem a brązowy ?


Obrazek


Super, czekam na info zatem. ;)

:
Odezwij się do kumotra selassje Miał materaca 24 z czerwonymprzeszyciem dociętego do 20
Kiedyś pasek był mój i służył właśnie do tego sikora ;)
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez Ghostwheel 2013-02-21, 11:40, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
Ghostwheel napisał/a:
Odezwij się do kumotra selassje Miał materaca 24 z czerwonymprzeszyciem dociętego do 20
Kiedyś pasek był mój i służył właśnie do tego sikora ;)
Pozdrawiam


Już z nim oczywiście rozmawiałem, od tego zacząłem. Sęk w tym, że mi tu ta czerwień przeszycia nijak nie konweniuje... masz jakieś fotki jak to wyglądało?

:
maciek napisał/a:
Ghostwheel napisał/a:
Odezwij się do kumotra selassje Miał materaca 24 z czerwonymprzeszyciem dociętego do 20
Kiedyś pasek był mój i służył właśnie do tego sikora ;)
Pozdrawiam


Już z nim oczywiście rozmawiałem, od tego zacząłem. Sęk w tym, że mi tu ta czerwień przeszycia nijak nie konweniuje... masz jakieś fotki jak to wyglądało?


Niestety z fotkami nie pomogę, przewaliłem wszystko co mam i ani jedna się nie uchowała :(

maciek
[Usunięty]
:
No to lipa. hmmm

:
Dotnij Materaca





albo NATO



albo jakiś a'la Chronissimo, RIOS ma, zdaje się, takie .. Budżetowo.



a najlepiej handmejda ..

maciek
[Usunięty]
:
Znalazłem w domu fajną gumę.... i właśnie ją podocinałem.







Ponoszę tak trochę, a przy okazji faktycznie może zorganizuję jakiegoś materaca z białym szyciem. Od Bowa, żeby nie czekać. :)) :D

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-02-21, 18:29, w całości zmieniany 2 razy
:
Wg mnie materac będzie ok. Sam mam dwa silikony docięte do cezara (czarny i biały), ale najczęściej noszę jednak na bransolecie.

maciek
[Usunięty]
:
Bransoleta to straszne blink-blink. ;)

Ostatnio zmieniony przez maciek 2013-02-22, 06:43, w całości zmieniany 1 raz
:
Dlatego ja moją od razu zmatowiłem.

maciek
[Usunięty]
:
jaro19591 napisał/a:
Dlatego ja moją od razu zmatowiłem.


pewnie to lepiej wygląda, choć jej szerokość przy uszach mnie zabija, nie podoba mi się kompletnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.