Svedos'a Tisell Pilot-B-Type 43mm Automatic
Odpowiedz do tematu

:
fajne zegarki. Svedos, jak tyś to lupił - na tej stronce przecież wszystko napisane hieroglifami :D
czy jest już ktoś na formu, kto pomaga w zamawianiu tego wynalazku? Ciekawi mnie ten chrono hmmm

:
e-Bay, e-Bay, e-Bay :idea: :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Sylwek - brawo.
Nawet fajny.
I ten cypindelek nie razi bardzo ;-)

:
Się podoba, bardzo pifko
Tylko teraz tam jakieś kosmiczne ceny się licytują ;)

[edyta]: Sprawdzałeś może jak świeci? czy tak ładnie jak na zdjęciu na ebayu?

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2013-02-12, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
johnny_b2 napisał/a:
Ciekawi mnie ten chrono

Które, bo ich tam ze 3, w różnych kopertach i z różnymi tarczami. Podoba mi się to oznaczona jako ST-19A krzaczki (Manual chronograph wg translatora).
Przeliczyłem sobie wony, chrono kosztuje ok. 273 $. Hm...

Antisocial and faceless...
:
Kurde, ciekawe czy da się z tym sprzedawcą dogadać, żeby na ebayu takie wystawił hmmm Tarcza jak w Tomkowym, ale koperta taka bardziejsza ;)







Na stronie cena 280K wonów :)) czyli ~800zł

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Ta strona to jakaś lokalna inicjatywa, już dawno próbowałem się zarejestrować w celu zakupu i poddałem się .. Poza tym jednak na Zatoce można ustrzelić taniej ..

:
Też niebrzydkie są i koperta "fraka nie wymaga" :P
Trochę wypłynęło ostatnio tych "lokalnych" inicjatyw. Ja ostatnio natknąłem się na takie "chałupnictwo" - Wancher:



Niby piórami się zawsze zajmowali, a tu proszę - Parniaki w cenach circa 2-3 razy wyższych. Chociaż ten którego wrzuciłem ładniejszy od Parniaka dzięki rozkładowi subtarczek i dacie, której zawsze mi brakowało.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-02-12, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek napisał/a:
Pudło też miałeś takie, jakby kręgiel przysłali?


:D :D :D jak nie, jak tak :))

:
Bibliotek@rz napisał/a:
"chałupnictwo" - Wancher


Dobrze kuffa, że nie 'Wanker' :D :)) facepalm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
:))

Szymon
[Usunięty]
:
Svedos, Czy Pan się pokusi o jakąś reckę po zebraniu pierwszych wrażnień do tzw. kupy?

Maras68
[Usunięty]
:
SVEDOS prosimy reckę :!: cool

albo pierwsze wrażenia z obserwacji, odczucia, refleksje, doznania metafizyczne :złośliwiec:

[ Dodano: 2013-02-12, 15:01 ]
Bibliotek@rz napisał/a:
Też niebrzydkie są i koperta "fraka nie wymaga" :P
Trochę wypłynęło ostatnio tych "lokalnych" inicjatyw. Ja ostatnio natknąłem się na takie "chałupnictwo" - Wancher:

[url=http://img802.images...d95.jpg]Obrazek[/URL]

Niby piórami się zawsze zajmowali, a tu proszę - Parniaki w cenach circa 2-3 razy wyższych. Chociaż ten którego wrzuciłem ładniejszy od Parniaka dzięki rozkładowi subtarczek i dacie, której zawsze mi brakowało.


no, no, no to mnie bardziej przekonuje niż typowy parny wytwór, przygarnąłbym bez oporów

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2013-02-12, 15:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68, na reckę to chyba za wcześnie, ale klika uwag już mam :))

jakosć wykonania bez najmniejszych zastrzeżeń
przestrzeń pomiędzy uszami wykończona tak jak pozostałe części koperty
koronka nie rani nadgarstka
tarcza i wskazówki bez zastrzeżeń
bardzo dobrze leży na moim nadgarstku
pasek mim zdaniem dobrej jakości, zapinka motylkowa dostosowana do grubości paska, w komplecie jest także zwykła klamra 22 mm dla purystów paskowych

Porównując ten zegarek do bardzo podobnego w wyglądzie Laco na Miyocie, zdecydowanie wygrywa to porównanie Tisell.

Z zakupu jestem bardzo zadowolony i za cenę jaką zapłaciłem otrzymałem więcej niż się spodziewałem

Maras68
[Usunięty]
:
twoje pierwsze wnioski napawają optymizmem i zachęcają do kupna tegoż egzemplarza ;)
Dzięki :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.