Poljot z budzikiem
Odpowiedz do tematu

Garp
[Usunięty]
: Poljot z budzikiem
Drodzy państwo, zakupiłem Poljota z budzikiem, takiego jak na zdjęciu. Tylko że nie wiem, jak prawidłowo używać budzika. Wskazówkę ustawiam kręcąc koronką w dół. I co potem, mam ją nakręcać tak jak cały zegarek? Wczoraj na próbę ustawiłem budzik, włączył się, pobrzęczał chwilę, ale coraz słabiej i przestał.


Ostatnio zmieniony przez Santino 2013-02-09, 10:47, w całości zmieniany 1 raz
:
Dokładnie,dolna koronka jest do zegarka,górna do budzika.Ustawiasz,nakręcasz i ew.wyłączasz przez wyciągnięcie koronki.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Garp możesz mi się nie kłaniać :złośliwiec: :złośliwiec: :wkurzony: . Walczyliśmy dzielnie :P .
Jak dostaniesz, napisz na PW czy jestes zadowolony pifko .

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Garp
[Usunięty]
:
Byłem jedyną osobą licytującą tego Poljota, więc chyba walczyłeś z kimś innym na innej aukcji :)

:
Masz rację nie obejrzałem Twojego zdjęcia, a byłem pewien że biłeś się ze mną o tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2994801822
ciekawe , który " cfaniak" mnie wyrolował, może Starszy Pan albo jego wspólnik z Gerlacha :)) ?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, to nie ja, ale gdybym wiedział o tej aukcji to... :D

:
Svedos napisał/a:
Jacobi, to nie ja, ale gdybym wiedział o tej aukcji to... :D

" Kurka wodna, treblinki z Maszyno-hurtu" :)) :)) będę obserwował Nowe Nabytki :P

:
Jak się tak lubujecie w budzikach to mam na zamiankę mechanizm (niestety nie na chodzie) z przyzwoitą tarczą i wskazówkami i deklem do starego sygnała. Jakby ktoś potrzebował to na PW i na 100% sie dogadamy. pifko

po skończonej partii i królowie,
i zwykłe pionki składane są do tego samego pudełka
Garp
[Usunięty]
:
Budzik rozgryziony, działa. Tyle że zegareczek musi pójść do regulacji. Będąc na ręce zgubił ok. 5 minut w czasie doby. A leżąc w szufladzie zgubił aż 15 minut :(

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.