Motylki do grubszych pasków?
Odpowiedz do tematu

:
Różnica Wojtek jest taka, że te "zaciskane" mozna precyzyjniej sobie dopasować - ale zjadą lico paska na bank. Te z "dynksem" ustawiasz tak jak ci idą dziurki - ale paska nie uszkodzą. Pytanie czy to dla ciebie czy na zestaw. Jak dla ciebie - weź z "dynksem".

:
Dobra i tania:-)

P.S. Krzysiek, dla mnie, mam kilka drogich pasków i zmęczone są przy zapięciu tylko:-\ W tym wypadku z dynksem do dziurek wolę chyba...

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2013-02-06, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
No to tam wetkniesz 4 mm. Jak trzeba "docisnąć" - to uszkodzisz tak samo jak w tych innych. Weź na próbę.

:
Spinner, nie wiem, czy pamiętasz tego pilotowego beżyka, którego mi robiłeś na jesieni, tak wygląda on z tą klamrą:




Byłby fpytę, gdyby mu dziurki inaczej dorobić i szlufke mniejszą. Ogólnie rzecz ujmując - rozmiarowo jest ok nawet do grubych pasków.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Trzeba było mówić, do takiej klamry gęściej i mniejsze dziurki bym zrobił:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Spinner, ale ten pasek nie jest do niej. Zapiąłem ją tylko na chwilę, gdyż ponieważ chciałem Ci pokazać jak wygląda na grubym pachu od Ciebie ;)

btw. czarnego strusia możesz mi zrobić pod motylek. ;) a brąz do normalnej ;)

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-02-06, 22:44, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.