Vostok Europe Expedition North Pole 1
Odpowiedz do tematu

: Vostok Europe Expedition North Pole 1
Taka nowość od VE, niestety 47mm, a chrono nawet ciekawe hmmm

Cytat:
We are proud to represent you a new watch line dedicated to the famous Expedition North Pole-1 (Ceверный полюс-1)- the first Soviet manned drifting station used for scientific hydrological and geographical research of polar area 75 years ago. The new watch line has its design and construction maximally adopted for extreme conditions of polar expeditions. Stainless steel 47-mm watch case has water-resistance up to 200 meters, durable 4.1 mm K1 top crystal and variety of movements, straps and colors of cases and dials:
1. Selection of movements:
- NH35A TMI Japanese automatic movement with manual winding and stop-second hands functions.
- 2432 VE Russian automatic movement with day/night and 24-hours indication.
- 6S21 Japanese Miyota grand-chrono quartz movement with “mechanical” hands motions and 4 years of battery life.
2. Selection of straps Every watch can be supplied with one from the following straps:
- A leather bi-color strap with rivets and a double tongue.
- A silicon strap.
- An extra-long one-piece nylon NATO strap.
- An extra-long solid stainless steel bracelet with a safety lock buckle.
3. Each watch line available with black PVD plating and different colors of dials. We hope that customers of different hobbies and activities could select the most suitable combination and send us a picture of the watch in the extreme actions.
Vostok Europe.
For going to extremes!





















YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
emster
[Usunięty]
:
Wskazówka godzinowa nieodparcie kojarzy mi się z powiększonym wskaźnikiem myszy komputerowej.

:
No ale jak te bidoki noszące chrono będą się orientować czy jest noc czy dzień?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Męczą mnie w ich reedycjach, czy tez nowościach te wielkie cyfry indeksowe jak i same indeksy. Samo wykonanie jest fajne.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
47 mm przy tym kształcie :shock: :?:
To dla goryla jest :?:

:
Monter napisał/a:
Męczą mnie w ich reedycjach, czy tez nowościach te wielkie cyfry indeksowe jak i same indeksy. Samo wykonanie jest fajne.

taka moda chyba bo amfibia tez takie robi, a że zegar bolszi to i indeksy bolsze.
Generalnie nie moja baja
Ciekawe czy chrono też ma rzeczywiste WR 200 hmmm

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-01-23, 12:39, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Cytat:
47 mm przy tym kształcie

Zapinany na kurtce puchowej pewnie dobrze wygląda :))

:
Powinno mieć - takie duże pushery są po to żeby w środku były dwie uszczelki. Nie rekomenduje się oczywiście używania pod wodą.

:
Chrono ładniejsze :)

:
ALAMO napisał/a:
47 mm przy tym kształcie :shock: :?:
To dla goryla jest :?:


Dla niedźwiedzia :D

Blaz
[Usunięty]
:
Dobrze wypasionych Amerykanów. :))

:
Dlaczego chrono w kwarcu :głową w mur: Dlaczego dla goryla :głową w mur:

:
Słoniu napisał/a:
Dlaczego chrono w kwarcu :głową w mur: Dlaczego dla goryla :głową w mur:



Moze lepiej , chociaz sie nie zepsuje :/

:
Expedition jest tylko jeden - taki jak ma Kadarius, reszta to nieporozumienie ;)

:
Wbrew pozorom ten zegarek wcale nie jest taki wielki, na nadgarstku wygląda dosyć "przyzwoicie" mam model w tej kopercie z 2007/8 roku.., pierwszą Ekspedycję też mam :P

A te zprezentowane wyżej zegareczki są nawet, nawet

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.