skręcane śrubki do paska
Odpowiedz do tematu

: skręcane śrubki do paska
Ponieważ odnowiło mi się uczucie do zakupionego od Kaido2 Junghausa Olimpica muszę zrobić coś z oryginalnym paskiem. Zapewniam was że paski ze skóry smoka za wielkiego muru to po prostu qualita w porównaniu z tym który jest przy Jangu. W zegarku są stałe teleskopy osadzone w plastikowej kopercie więc nie zamierzam ich ciąć - ta opcja odpada.
Można też oczywiście dać zegarek jakiemuś pachorobowi ale to byłoby za proste. Chce coś sam najpierw posztukować na bazie gotowych pasków, a dopiero potem się poddać i skorzystać z pachoroba. Wiem też że można pasek przeszyć przy teleskopie ale tu pojawia się problem dobrania koloru nici, ewentualnie można użyć małych nitów. Najwygodniej byłoby jednak użyć takich śrubek z napami do skracania długości jakie są przy niektórych paskach do spodni. I tu pojawia się pytanie czy któryś z Was przeszukując zakamarki internetu natknął się na takie malusie śrubki? Ewentualnie w ostateczności na bardzo małe nity.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Sylwek
[Usunięty]
:
Ciniol, jakby Osoba dała fotki tego zeigera jakieś ??? hmmm

:
a po grzyba Ci fotki? Śrubki malusie o konstrukcji jak przy paskach do spodni są potrzebne. Fotka jest we wczorajszych nadgarstkowych.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Sylwek
[Usunięty]
:
Ciniol, bo może lepiej dać przekładany jaki pasior ;)

:
nie za bardzo lubię ale jest to też jakaś myśl jako ostateczność

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chodzi Ci o nity skręcane?:

:
o to by się może nadało, masz pomagacza a jak dasz jakiegoś linka to drugiego pifko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
zozur,
Mów natychmiast skąd to , linkę dawaj, albo przynajmniej donieś ile wynosi wartość "b" i szczególnie "c" na rysunku!

plask

FORZA Robert!
RK WRT
:
http://www.flek.pl/szczeg...y_skrecane_male :)
Tylko że to nie są z nierdzewki, ale myślę że powinny być ok.

A te z pierwszego zdjęcia to:
http://www.pethardware.co...y-skrecane-310/
Ale raczej też nie z nierdzewki, ale jeszcze pogrzebię ;)

Ostatnio zmieniony przez zozur 2013-01-16, 11:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Przemo sio stąd :wkurzony: to nie Twój topic ;) :))

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol,
Ni podskakuj mnie tu, bo takie i tak Ci się nie nadadzą :)
Chyba że sobie jednym ten pasior (dość gruby!) skręcisz, jak ma mniej więcej 18mm. Bo jak więcej to kupa, dwóch nie zmieścisz, a jeden wygląda, jak to się mówi na śląsku, ciulowato.

Ostatnio zmieniony przez nick555 2013-01-16, 11:31, w całości zmieniany 1 raz
FORZA Robert!
RK WRT
:
Ciniol, są paski typu "open ended", które nie wymagają demontażu teleskopów. Jest ich spory wybór np na Zatoce.

Zerknij sobie tu (nie wiem, ile zegarek ma w uszach, linkuję całą kategorię) :arrow: http://www.watch-band-cen...atch-Bands.html

Tak to wygląda na pierwszym z brzegu przykładzie ..



Ewentualnie poszukaj sobie gotowego paska skręcanego na małe, płaskie śrubki ..

:
ten sklep watch band cośtam cośtam jet extra - dziś wieczór będzie wyłączony na zapoznanie się z ich ofertą. I są z Niemiec :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
sklep watch band cośtam cośtam jet extra

Aż tak to nie, ale jest ok.
A wybór mają duży.
Mam od nich dwa paski - przy czym pierwszy - z cordovanu - przysłali mi poplamiony od strony wewnętrznej. Za co potem dali mi rabat (przyzwoity) na zakup drugiego ;-)

Kupiłem z wielbłąda - jest ok.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.