Fakty i mity o Atlanticu słów kilka
Odpowiedz do tematu

andre
[Usunięty]
:
thium.....przewrotny ? Ja o Atlanticach........A sprzedałem zegarmajstrowi Parniego i ponoć kuzyn zegarmajstra jest zachwycony ;-)

:
Jeszcze dodam że fachowiec pytał o napis "Swiss" ale mu wcisnąłem kit że jest to partia sondażowa i dopiero powyżej jakiejś ilości wypuszczonych sztuk producent może sygnować wyrób tymi magicznymi literkami - gość też to kupił!
Uszczelki oczywiście do sprowadzenia na zamówienie, będę próbował ze żródła niezegarkowego, chcę doprowadzić niektóre chinolki do waterproofu.

:
jaro19591 napisał/a:
Jeszcze dodam że fachowiec pytał o napis "Swiss" ale mu wcisnąłem kit że jest to partia sondażowa i dopiero powyżej jakiejś ilości wypuszczonych sztuk producent może sygnować wyrób tymi magicznymi literkami - gość też to kupił!
Uszczelki oczywiście do sprowadzenia na zamówienie, będę próbował ze żródła niezegarkowego, chcę doprowadzić niektóre chinolki do waterproofu.


Jaro, ale ich niespecjalnie "trza doprowadzać" ;)
Wszytskie nawiązujące do nurków - są solidnie zabezpieczone. Nie wiem jak Svedosa rolkowate, ale moja Alpha robiła już cuda na kiju :lol: Mezalians Flieger też spokojnie wytrzymuje codzienne używanie z wodą (prysznic). Parnisów nie sprawdzałem bo to nie ten typ zegarka, ale nie zdejmuję ich do podstawowych czynności obsługowych dziecka - mieszanie wody, mycie itp. Nie zdażyło mi się jeszcze jakiekolwiek parowanie.

:
Dorzucę jeszcze kwiatek z allegro, zegarek niszowej manufaktury szwajcarskiej...
Jak doszedłem do zdjęcia werku to się zastanawiam czy ta nisza nie się ga bardzo daleko na wschód.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=975024185

:
W moim Fineacie za 6 dych jes ten sam mechanizm, tylko surówka, bez napisów i powiedzmy... "zdobień" :P

Ostatnio zmieniony przez Swissmaker 2010-03-25, 21:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Na sprzedajacych na Allegro trza brać poprawkę ;) ...
Inna sprawa - że fajny zegar! Tylko logo go psuje!

:
Faktycznie, Swiss i to przez duże "S", warto kupić, fajne ma drewniane pudełko. :wink: , a łocz ma werk taki sam jak w Georach i Orkinach.

Wozu
[Usunięty]
:
Swissmaker napisał/a:
W moim Fineacie za 6 dych jes ten sam mechanizm, tylko surówka, bez napisów i powiedzmy... "zdobień" :P

A z ciekawości jakiego masz Fiteat'a bo zamówiłem dla siebie takie cudo i czekam 40 dni i nie przyszło :( a szkoda bo chciałem mieć taki cudaczny mój był.

Możesz jakieś fotki pokazać.

Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-03-25, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
:
Wozu,od tego sprzedawcy długo się czeka, ale spoko z pewnością dojdzie, on to wysyła pocztą ślimakową, czy "umyślnym " co z buta daje. :wink: :lol:

:
Słuchajta, ale to zaczyna byc interesujące ...
Rzeczywiście jest taka manufaktura, zarejestrowana w Szwajcarii, z niezłą historią ... Tylko że to nie przypomina niczego z ch kolekcji ... Cieeekaweee...

Wozu
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
Wozu,od tego sprzedawcy długo się czeka, ale spoko z pewnością dojdzie, on to wysyła pocztą ślimakową, czy "umyślnym " co z buta daje. :wink: :lol:

OK tylko, że od niego właśnie miały przyjść dwa zegarki i niby jeden przyszedł już dwa tygodnie temu wszystkim znany ochrzczony przez ALAMO LED Pyszczak Monster ;) a drugiego wcale nie ma :( .
Napisałem mu że jeszcze poczekam jeden tydzień zobaczymy co będzie.
A w ogóle to jest bardzo duży problem bo zamówiłem dwa zegarki przyszedł jeden i nie taki jak chciałem i jak się teraz tłumaczyć, który to pomyłka a który wcale nie przyszedł? Może jeszcze przyjdzie a jak nie to czarno widzę moje zmagania np. o zwrot kasy :???: Dobrze, że niskobudżetowe były.

A Kumotrzy ostrzegali "Nie idź tą drogą Wozgnoju!!" a Wozignuj nie posłuchał i ma karę ;)

:
Ten Gevril wyglada barzo ciekawie :shock:

Arek
[Usunięty]
:
Powariowali :shock: chwalą się szefom ile mają zegarków i jakie. Przecież od razu się zorientują że za dużo wam płacą :lol:

:
Zegarek niegłupi tylko ta otoczka.

Wozu
[Usunięty]
:
To jeszcze pokaże o co tyle krzyku :grin:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.