Jaki nato do monstera ?
Odpowiedz do tematu

: Jaki nato do monstera ?
Koledzy pomóżcie!
Wpadł mi do głowy pomysł co by monstera ubrać w nato, głownie na ciepłe dni, jakieś wycieczki w góry itp. Jest dwóch faworytów

nato w kolorze olwikowym- nie wiem jak wkleić tą fotke wiec zapodam link.
http://www.flickr.com/pho...in/photostream/

nato w kolorze sand czyli chyba piaskowym


Wydaje mi się, że oliwka ładniej wygląda, choć jak widziałem fotki chyba w różnym oświetleniu to oliwka potrafi wyglądać w sumie jak ten piaskowy i tu mam mały dylemat. Nie wiem czy nie będzie tak waliła w oko jak ta niżej bo to już chyba za mocny kolor:



A już np oliwkowo-zielony jest na tej fotce świetny takie pomieszanie w sumie oliwki z piaskiem ale czy faktycznie tak to bedzie wyglądało?



i jeszcze pytanie do wytrwałych, którym chciało się te moje żale przeczytać. czy lepiej kupić wersję grubszą, która ma niby 1,5 mm czy lepiej zwykłą, jak się to w ogóle nosi? I jeszcze jedno, czy ewentualnie gruby dałoby się ubrać tak jak na pierwszej fotce tej z linka, tzn 22mm pasek do 20 mm szerokości między uszami czy z racji grubości może się nie zmieścić. A może zapodacie jakieś fotki waszych monsterów i nie tylko z paskiem w mniej więcej podobmym kolorze.

Dziękuję za uwagę :))

:
Grubsze sa wygodniejsze w noszeniu. Cienki potrafi obcierac. Ja swoj cienki wypralem, stal sie przyjemniejszy.
Moze czarny ze srebrnym paskiem, albo czysty czarny?

[ Dodano: 2013-01-07, 21:20 ]



"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Paskowane na ogół mi się nie podobają, rzadko się zdarza aby w oko wpadł :/ A jak myślisz, taki gruby w wydaniu 22mm zmieszczę w uszy monstera, bo kapitalnie wg mnie to wygląda na twojej ostatniej fotce :) btw ten paskowany to 20 czy 22?

:
Przemek, jak chcesz, to jutro mogę zrobić kilka zdjęć Monsera na tych grubszych nato, zwanych kiedyś Rhino.
Mam kilka kolorów, piaskowy chyba też.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Przemek, fotki z netu zaczerpnalem. Jesli weźmiesz szerszy niz rozstaw uszu to powinien wejsc, ale bedzie sie nadcinal o krawedzie. Bedziesz musial co pewien czas przejechac zapalniczką ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
nick555, jakby Ci się chciało to chętnie obejrzę.
Apa13, skoro ma się nadcinać to w sumie szkoda go niszczyć, jeszcze fotki z 20mm pooglądam, choć myślę, że w kierunku tych grubszych pójdę.

Jeszcze jedno pytanie, jak jest z zapięciem takiego paska, czy przy nadgarstku 17cm nie będzie to za długaśne? Widziałem np taki opis:

Pasek nylonowy STRONG ( masywny )
Kolor: oliwkowo-zielony
Dostępne rozmiary: 18, 20, 22, 24 mm
Długość paska: 280mm
Minimalna długość: 185mm
Maksymalna długość: 240mm

I minimalna długość ta 185 to będzie chodziło o to że minimalny nadgarstek 18,5 cm czy o coś innego chodzi?

:
Przemek, wydaje mi sie, ze pierwsza dziurka jest po 185mm, a ostatnia 240mm.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Możliwe, że tak jest, w razie czego będę pytał przed zakupem.

:
Orange:



Graphite:






Military Green



Sand:



Bordo :) :





Czarnego nie mam, ale to najłatwiej zwizualizować. Wszystkie na fotkach to 20. Próbowałem włożyć tam 22 i moje grube byłoby ciężko. Zwykłe Nato pewnie wejdzie spokojnie.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Po zdjęciach Nicka utwierdziłem się w tym, że brałbym piaskowy gdybym miał Monstera do ubrania ;) (bordo w drugiej kolejności)

:
ja grafit, military lub czarny.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
nick555, ta 20 oliwkowa to z tych grubszych czy zwykła? Chciałoby ci się jeszcze kilka fotek w wolnej chwili strzelić, nie musi być to na już? Chyba ten kolor najbardziej mi odpowiada, na piaskowym wygląda spoko, ale taki trochę blady.

karolyfer, czerwony do seiko to też bym nosił ale do takiego jak ten niżej :))
p.s. zegarek nie mój, fotka z forum zapożyczona




:
Szkodza ze nie masz orange monstera bo bym skorzystał z tematu :)) tez chce go wrzucic na nato , tyle ze nie mam pomysłu na jakie , proste by było załozyc czarne , pomaranczowe lub czarno pomaranczowa , a cos innego inna kolorystyka ? koniecznie grube ,

:
revolta, a może szare z pomarańczowym paskiem przez środek?



albo taki



Patrzyłem na fotki w necie i jakbym miał pomarańcze to chyba coś takiego bym wybrał.

:
To widziałem ale to sa wszystko cienkie nato , te cienkie to wiem ze jest cała gama kolorów chodzi mi o te grube 1,5 mm .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.