Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
Pewnie te same... Chociaż w moim kolorze przykładowo nie ma :złośliwiec: Moim zdaniem nato fajnie pasuje do Parniska ;)

:
Słoniu napisał/a:
w moim kolorze przykładowo nie ma

Jacek, nie jest dobrze widziane, aby były takie same :P

:
Słoniu, imo jest to zbyt masywny zegar na nato, dlatego ja mu musze jakas skorke znalezc.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
zbyt masywny zegar na nato

:shock:
Michał G. napisał/a:
musze jakas skorke znalezc

Nooo, do nurka to tylko skórka cool

:
Cezar, no co ja poradze, ze wole wieksze zegary na masywnych paskach?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
wole wieksze zegary na masywnych paskach

To pewnie coś jeszcze upolujesz, a na razie parnisa ponosisz...

:
Panowie a nie orientujecie się czy można gdzieś dostać gumowe pasku, ale z wcięciem, dopasowanym do koperty, czy jest to zarezerwowane tylko dla dedykowanych pasków do konkretnych modeli? Nawet jeśli kupię zwykły pasek i przytnę go ostrzem to pozostaje kwestia wywiercenia nowego otworu na teleskopu, stąd moje pytanie.

:
Vostok Europe ma takie gumki, tylko trzeba obciąć "cycki" do mocowania. Nie wiem czy będzie oczywiście pasować na sto procent, ale rzucić okiem można. No i w tym Parniaku 23mm...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 Dzieki, poszukam.

:
Był chyba podobny temat jak Lechu szukał paska do Seiko Antanty.

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
Vostok Europe ma takie gumki


Ale on chyba dosyć mocno wygięte ma te uszy z tego co pamiętam, nie wiem czy do tego Parniaka podejdzie hmmm . Kojarzę jeszcze Hirscha mobile leonardo i na bank są oemowe pachy do omegi dostępne na zatoce, które są tak zakończone, ale nie wiem czy w rozmiarze 23 coś znajdziesz.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
U MUA będzie chyba brązowy Pattini z pomarańczowym szyciem (o ile mi zrobią w tym rozmiarze), bo inaczej nie mam pomysłu.

Tzn pomysł mam, ale mój pomysł na StrapCode kosztuje 150 dolarów. :głową w mur: :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
ale mój pomysł na StrapCode kosztuje 150 dolarów. :głową w mur: :))

oj tam oj tam - będziesz się rozdrabniał ;)

:
Michał G. napisał/a:
pomysł na StrapCode kosztuje 150 dolarów

To sobie tłumacz, że i tak taniej niż parnis diver bez promocji ;)

:
A "materac"?


Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.