WUS 2013 Project st-5
Odpowiedz do tematu

:
Będą dwie wersje tego zegarka.
Ja liczę, że będzie szampańska tarcza ze złotymi indeksami i wskazówkami, a druga niebieska ze srebrnymi. ;-)
Biorę oba :-)

:
Szampańskiego mam moonphase, i mi dupy kolorystyką nie oberwał. Za to niemieski ... mniam ;-)

:
Mnie się widzi szampański ze złotymi dodatkami - a nie takie jak w moonphase ;-)
Starzeję się ;-)

:
Santino napisał/a:
Będą dwie wersje tego zegarka.
Ja liczę, że będzie szampańska tarcza ze złotymi indeksami i wskazówkami, a druga niebieska ze srebrnymi. ;-)
Biorę oba :-)


A w zasadzie jak oni podzielą na 150 numerów te dwie wersje? Bo musiało mi umknąć na WUSie. Każdy bierze jaką chce czy jakoś inaczej...jest jakieś minimalna ilość sztuk dla uruchomienia dla danej wersji?
No i zapisany jesteś na jeden chyba?

Ostatnio zmieniony przez Violence 2012-12-23, 11:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Violence napisał/a:
ilość sztuk dla uruchomienia dla danej wersji

50 minimum, podzielić ponoć mogą dowolnie

:
Czy ktoś mi może zwizualizować jak to ma wyglądać, bo jakoś moje szukanie nic nie pomaga...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Sylwek pokazywał dwa słuszne


:
E no fajne, trzeba będzie pośledzić, bo rozumiem,że zapisać się na finalny produkt będzie można później?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Jeszcze kilka miejsc jest. Też ciągle walczę ze sobą czy się dopisać czy nie. Z drugiej strony jestem na turbinkę zapisany hmmm

:
Słoniu, daj linka do tej turbinki.

:
Fajne, ale jakie to koszty będą?

Wiadomo jaka aktualnie wizualizacja tam wygrywa?

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-12-23, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Jakieś 800$

:
Sporo, tym bardziej, że nie noszę często takich elegantów :)

:
Damian fajne projekty zrobił :złośliwiec: Fajne jest też to, że z CW jest nas chyba już 8 osób. :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.