WUS 2013 Project st-5
Odpowiedz do tematu

:
Oj, po prostu uważam, że ten zegarek w takiej kopercie i z taką tarczą jak proponowane w rozmiarze 40mm będzie sprawiał wizualnie wrażenie całkiem sporego. Ot tak mniej więcej jak Junghans Chrono, on też według mnie wygląda na więcej niż 40. I trochę kłóci mi się to z pierwotną koncepcją zegarka wintydżowego, wolno mi, c'nie :)

A że się komu kojarzy z jakimiś wątkami kucharskimi... :))

Ostatnio zmieniony przez halina 2012-12-22, 20:50, w całości zmieniany 2 razy
:
halina napisał/a:

A że się komu kojarzy z jakimiś wątkami kucharskimi... :))


Taaa, i tej wersji się trzymajmy :D pifko

A ja chyba wpiszę się na listę oczekujących - przejdzie niebieski to wchodzę :złośliwiec:

:
Cichaj białko, gdyż zamiaruję właśnie poczynić depozyt i nie winszuję sobie antyreklamowania mego zakupu :!:
Domagać się będę, by wzmagać widoczny prestiż, a za tym, wielkość wzmiankowanego nośnika prestiżu - gdyż uzasadni to w oczach gawiedzi fakt iż jakość musi kosztować, oraz że, ogólnie, musi.
Rzekłem.
;) ;)

:
ALAMO napisał/a:
wielkość wzmiankowanego nośnika prestiżu


No i tu walnąłeś argumentem bezdyskusyjnym :D

:
Ba :!:
Wielkość ma znaczenie :!:
Zwłaszcza w nośnikach prestiżu.
:złośliwiec:

:
halina napisał/a:
Eeech, miłośnicy patelni... :facepalm:


:roll: :roll: :))

:
Słoniu napisał/a:
A ja chyba wpiszę się na listę oczekujących - przejdzie niebieski to wchodzę :złośliwiec:

Jeżeli przejdzie niebieska będzie można się jeszcze dopisać?

[ Dodano: 2012-12-22, 22:27 ]
Karolewskiej napisał/a:
halina napisał/a:
Eeech, miłośnicy patelni... :facepalm:


:roll: :roll: :))


przyznam że nie banglam o co wam chodzi z tą patelnią? Ma to jakikolwiek związek z tym gupim kawałem o różnicy miedzy patelnią i kobietą? hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jak mi który zagłosuje inaczej niż 3-2-1, to będziemy rozmawiać ręcznie napyskowo.
Tak dla ustalenia uwagi uprzedam...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ciniol napisał/a:
będzie można się jeszcze dopisać?

Jeszcze są wolne miejsca.

Ciniol napisał/a:
nie banglam


No ja w końcu wiem, ale musiałam się guglem podeprzeć. Prawdę powiedziawszy to wyrażenie i skojarzenie było mi całkiem obce. Przynajmniej Kumotrzy nieco rozrywki mieli pifko

:
Ciniol napisał/a:

przyznam że nie banglam o co wam chodzi z tą patelnią? Ma to jakikolwiek związek z tym gupim kawałem o różnicy miedzy patelnią i kobietą? hmmm


Patelnia wygląda mniej więcej tak:



Ulubiony, wręcz anegdotyczny zegarek cinkciarzy, badylarzy i taksówkarzy w latach '70 i '80. Ceniony głównie za rozmiar i "jebe-w-oko" factor. Teraz w tej roli występuje AP Royal Oak oraz co bardziej wenszowe Breitlingi, więc widać pewien postęp.

pozdrawiam
Narfas

Ostatnio zmieniony przez Narfas 2012-12-22, 22:49, w całości zmieniany 2 razy
:
U mnie 3-2-1 i jeśli dobrze policzyłem głosy, to od nas z PL:

6:0 dla 3-2-1 :)

Ostatnio zmieniony przez Violence 2012-12-23, 01:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Moja slaba silna wola uoegla waszej zmasowanej akcji lobbujacej...

:
7:0 cool

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
:
Czy głosować mogą tylko zapisani na listę?

Ja sobie poczekam, aż bedzie bardziej wiadomo jaki projekt przejdzie ostatecznie... Po dwukoronkowcu widać, że zupełnie różnie się to toczy po kolejnych głosowaniach ;)

World Wide Watches
:
pasti, głosować można po wpłaceniu 70USD.

Z tego co widziałem, to już dużo z tych 150 numerów, jest zajętych. Nie wiem, czy będą później zwiększać ilość.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.