...ludzkiej pysze ;-)
Odpowiedz do tematu

:
nick555 napisał/a:
Nautiliusa z Inżynierem

Żadnego z nich też bym nie wyrzucił ;-)

:
smc napisał/a:
mam wrazenie ze sie czepiacie chlopaki

Też tak sądzę ;)
Ciekawe czy owy zegarek jest ubezpieczony od nieszczęśliwych wypadków przy pracy np. utonięcia we frytkownicy , albo w pojemniku na organiczne odpadki ?

:
Santino napisał/a:
nick555 napisał/a:
Nautiliusa z Inżynierem

Żadnego z nich też bym nie wyrzucił ;-)


W sumie ja też nie, ale nie łączyłbym obu...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Rudolf napisał/a:
utonięcia we frytkownicy


A to Pan C. jest onym kucharzem?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Może nie byłby taki zły, ale te śrubki na kopercie... psują imo wszystko.


Każdy ma inne preferencje.

Dla mnie te śrubki to jeden z fajniejszych smaczków, dodają industrialnego charakteru.

:
Towarzyszu Isajew, no toć czy ja wam nakazuję odcinać ? No nie odcinajcie, na zdrowie. Albo odcinajcie, ku zdrowotności.
:-)

Blaz
[Usunięty]
:
smc napisał/a:
mam wrazenie ze sie czepiacie chlopaki


Zegarek nie jest winny całej tej kiziowej otoczce, ale też nie ma co udawać, że tej otoczki nie ma. ;)

Michał G. napisał/a:
Rudolf napisał/a:
utonięcia we frytkownicy


A to Pan C. jest onym kucharzem?


Tak się przedstawia. ;)

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-12-21, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Pan C. To chyba juz legendarna postac. Wystarczy rzut okiem i juz wiem ze zaraz bedzie wysmiewanie ;-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ja również (w ramach gwiazdkowego prezentu:)) pozwolę sobie się z Wami nie zgodzić. Uważam, że jest jeden z nielicznych rozpoznawalnych projektów za którym przemawia ciekawa historia, świetny mechanizm i dla wielu kultowy designe, który mimo upływu lat wciąż zachowuje świeżość.
Ja z przyjemnością nosiłbym go na swoim nadgarstku. :)

Ostatnio zmieniony przez quub 2012-12-21, 21:19, w całości zmieniany 2 razy
Kuba
:
Blaz napisał/a:

Michał G. napisał/a:
Rudolf napisał/a:
utonięcia we frytkownicy


A to Pan C. jest onym kucharzem?


Tak się przedstawia. ;)


Hm, ale czy w takim razie nie wadzi to trochę w niepisane reguły, że każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu i kucharz czy inny barman nie powinien nosić zbyt drogiego zegarka, żeby ktoś czasem nie pomylił go z możnym tego świata? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-12-21, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
Ale to podobnież wykwintna restauracja, gdzie sushi z guana bawołu to jest powszednia potrawa. Stołuje się tam książę Karol w drodze na polo i wielu innych czipendejlsów. :))

:
Michal, widzac Rolexa u kucharza, czy barmana pomysle ze to podrobka.
Co do Astro to bardzo wlasnie podoba mi sie bransoleta i koperta, jednak pozbyl bym sie śrubek.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
quub napisał/a:
...)


Się nie znasz, Ty wąsy zapuszczasz :))

FORZA Robert!
RK WRT
:
To ja dla równowagi też dorzucę, że AP RO bardzo mi się podoba, świetny projekt, świetny zegarek.

:
Cytat:
Ja również (w ramach gwiazdkowego prezentu:)) pozwolę sobie się z Wami nie zgodzić. Uważam, że jest jeden z nielicznych rozpoznawalnych projektów za którym przemawia ciekawa historia, świetny mechanizm i dla wielu kultowy designe, który mimo upływu lat wciąż zachowuje świeżość.
Ja z przyjemnością nosiłbym go na swoim nadgarstku. :)


Kuba, no ale przeciez masz prawo lajkować - no tak czy nie :?: pifko
Ja tego ni wuja nie trawię, i też mam prawo. Nie lajkować znaczy ;-)
Bo ten sznyt to jest taki "pigulowaty", jak radiomir jest "paranojowaty" ... Jakby kosztowal tysiaka - to by sie na niego kulawy pies nie wysrał.
Noooo aaaaaleeeee ... jak kosztuje 20 tysi ... to już musi być kłalita, i trzeba lajkować :!: I spijac pianę z ptasiora posiadacza - może choć kropla prestiżu spadnie, i się przyczepi :?: ;-)

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-12-21, 21:26, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.