Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Sylwek
[Usunięty]
:
GrzecH napisał/a:



...... :)) coraz fajniejszy jesteś chłop - to i na kiełbę z dziczyzny można liczyć ;)



Bractwo Kurkowe nie zajmuje się pozyskiwaniem dziczyzny (czyt .. polowaniami) ;)

:



Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Sylwek napisał/a:
GrzecH napisał/a:



...... :)) coraz fajniejszy jesteś chłop - to i na kiełbę z dziczyzny można liczyć ;)



Bractwo Kurkowe nie zajmuje się pozyskiwaniem dziczyzny (czyt .. polowaniami) ;)



z zasady nie - ale wielu też poluje ;)
......albo coś:
http://www.youtube.com/watch?v=2SUa4BuIKw0


pifko

:
Strasznie fajny zegar na kiepskiej fotce

:
Sylwek napisał/a:
Tu też se wrzucę , a jak

[url=http://x.garnek.pl/g...781.jpg]Obrazek[/url]


No popatrz, a na mnie psy wieszałeś Panie purysto czegoś tam. Więc teraz pis z łaski swojej.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-12-17, 00:44, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wczoraj był jeszcze jeden:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Sylwek napisał/a:
GrzecH napisał/a:



...... :)) coraz fajniejszy jesteś chłop - to i na kiełbę z dziczyzny można liczyć ;)



Bractwo Kurkowe nie zajmuje się pozyskiwaniem dziczyzny (czyt .. polowaniami) ;)


Kurde, mogłem zażądać części należności w wyrobach wędliniarskich :głową w mur: :))
Na święta byłoby jak znalazł :idea:

Ostatnio zmieniony przez chomior 2012-12-17, 07:37, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Sylwek
[Usunięty]
:
chomior, ni ma na wynos ,konsumpcja na miejscu jedynie :złośliwiec: Ciniol,
Gryzoń nie wystawiał na bazarku ,jeno poza i molestowanie odbywało się niejako poza forumem .. a peace między nami to już dawno myślałem,że zawarty był, więc nie wspominaj Kumotrze za dużo , bo stare przysłowie miłośników kinckich sikorów mówi

Nie oglądaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy ......klei łatkę :))

:
kolejny poniedziałek z

:
bogdan5712, u mnie dziś tak samo ;)

It's better to burn out than to fade away ...

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Kusicie Pany tymi prtugalczykami :wkurzony:
Pisałem w innym wątku ale nie dostałem odpowiedzi: jak to jest z tymi mechanizmami? Ten z niebieskimi śrubkami jest lepszej jakości niż ten niebarwiony?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Sylwek
[Usunięty]
:
rafal.m, nooo , na sam wygląd już ,co nie?? :D

oba są tak samo dobre , lub tak samo spieprzone (łut szczęścia) , ogólnie milusie zegarki , mój chodzi dobrze na jasnych śrubkach :D

:
To sobie wezmę tan ładniejszy :))
Czy Jackstone nadal pozostaje najlepszym źródłem?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
maciek
[Usunięty]
:
Jackson ma od bardzo dawna słabą opinie... Szukaj u wenping1970, dajiwatch albo manbushije. ;)

A u mnie tak:


:
tylko, że Jackson ma najniższe ceny (USD 65) Wenpingowa ma po 90 a pozostali liczą sobie jak cygan za matkę: USD 103.
No chyba, że po zalogowaniu ceny spadają ?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.