Zbiorek Klamocika
Odpowiedz do tematu

: Zbiorek Klamocika
Witam, mam mało zegarków ale postanowiłem zrobić swój temat i zamieszczać moje nowe nabytki.
Wars

Majak

Buran

Poljot 55g

Sława chorągiewka

Poliot de luxe w stali

Kirowskije

Mołnia z mikroregulacją

Ural

Mołnia z gwiazdą

Mołnia z 1950r.

Iskra

Mołnia

Moskwa

Bałtyk

Kirowskije

Pabieda

Stolicznyje

Sportiwnyje

Łucz

Amfibia

Poliot

Unitra Warel

Ruhla Digital

Zwiezda

Junior

Start

Kama

Kama

Kama

Poljot budzik

Kirowskije

Wostok


No i nie pasujące do działu
Elgin

Alpina

UOT

Mała pasówka

Zegaren z Nancy :)

La Rochette

Ostatnio zmieniony przez klamocik007 2012-12-14, 00:06, w całości zmieniany 4 razy
Maras68
[Usunięty]
:
całkiem zgrabna kolekcyjka :) graty

:
klamocik007 po stanach zegarków wnoszę że chcesz gonić kolekcję Slavnego Hansa - czego oczywiście Ci życzę. Piękne zegarki w ładnym stanie. Ja u siebie niestety większość mam w stanie dużo gorszym.

po skończonej partii i królowie,
i zwykłe pionki składane są do tego samego pudełka
: Re: Zbiorek Klamocika
Klamocik świetne zegarki, gratuluję :!: A za Majaka, Kirowskiego i Burana przyjmij szczere wyrazy zazdrości ;)

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2012-11-30, 09:05, w całości zmieniany 1 raz
:
usunięto

Ostatnio zmieniony przez klamocik007 2012-12-13, 23:58, w całości zmieniany 3 razy
qzn
[Usunięty]
:
Pięknie! Unitra i Ruhla świetne, i Sława chorągiewka której nie miałem okazji wcześniej podziwiać :)

:
Fajna kolekcja, choć trochę od Sasa do Lasa. ;)
Czy Bałtyk ma aby oryginalną kopertę? Chyba ta tarcza występowała tylko w złoconych?
W kazdym razie gratulacje!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Mam i złotą kopertę ale w fatalnym stanie jak znajdę inną to wymienię. Te nowsze są jedynie do noszenia. Szukam głównie z lat 50-70 i kieszonek. a jak się coś ciekawszego trafi to staram się kupić. Te nowsze głównie do noszenia. Kila też dostałem w prezencie od znajomych więc nie mogłem ich nie przyjąć. Oto moje podstawowe pudełko:

Widać, że Kirow i Mołnia przeważa.

Ostatnio zmieniony przez klamocik007 2012-11-30, 14:52, w całości zmieniany 2 razy
:
Piękna kolekcja, a tego Łucza szczerze zazdraszczam. Dobrze, że śnieg wkrótce to i zaspę znajdziesz łatwo.

Pozdrawiam
Waldek
Spam
[Usunięty]
:
...a ja się zastanawiałem gdzie moja skrzyneczka się podziała :D
...GRATY...
...ten kącik kieszonkowy to słuszna koncepcja... choć MSZ każda cebulka powinna mieś swój własny wyściełany boks co by po wyjęciu jednej wszystkie samopas nie latały...

:
Świetna kolekcja gratulacje, muszę kiedyś dorwać tego arktycznego burana ostatnio mnie prześladuje :głową w mur:

:
Nie przewracają się kieszonki w pudełku :)

Sylwek
[Usunięty]
:
klamocik007, no więc tak hmmm dał cwaniaczek na rozgrzewkę kilka sztuk , co by rynek wybadać ;) a później jak przydyndał z grubej rury :shock: może mi już Osoba się nie kłaniać :złośliwiec: i adres do wysyłki mogę wysłać :złośliwiec: mniodna kolekcja -szacunek

:
Najnowsze nabytki
Sportiwnyje 3-56


No i złocone indeksy na mechaniźmie


Mołnia 2-55



Ostatnio zmieniony przez klamocik007 2012-12-13, 23:59, w całości zmieniany 1 raz
armian
[Usunięty]
:
Ładni i zdrowi Rusowie, zarąbiste kieszony zagramaniczne! Zazdraszczam stanu i stanu posiadania :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.