Poszukiwany RALLY
Odpowiedz do tematu

: Poszukiwany RALLY
Witam!

poszukuje paska w stylu Rally - czyli cuś w ten deseń:



kolor czarny, rozmiar 20 mm

ale...

musi być z pomarańczowym akcentem najlepiej szyciem, pojedynczym lub podwójnym - im więcej pomarańczowego tym lepiej!

jeśli ktoś wie gdzie takiego cudaka nabyć to niech wkleja zdjęcia i linki, będę zobowiązany :lol:

: Re: Poszukiwany RALLY
kadarius napisał/a:
Witam!

poszukuje paska w stylu Rally - czyli cuś w ten deseń:



kolor czarny, rozmiar 20 mm

ale...

musi być z pomarańczowym akcentem najlepiej szyciem, pojedynczym lub podwójnym - im więcej pomarańczowego tym lepiej!

jeśli ktoś wie gdzie takiego cudaka nabyć to niech wkleja zdjęcia i linki, będę zobowiązany :lol:


He he he ...
Niech zgadnę do czego :P ...
Ciesz się że trzeci zegarek kupiony w weekend to już by była przeginka nawet jak na mnie :lol: ...

:
twardym trzeba być nie miętkim - 2, 3, 4 co za różnica :)

:
Jak kiedyś będziesz musiał kupić wypoczynek i meble do salonu dla równowagi - to inaczej zaśpiewasz! :lol:

:
Moja żona wczoraj dostrzegła Shanghaia, masz nowy zegarek powiedziała, z brązową tarczą nie miałeś, i nie wmawiaj mi że masz go od dawana,.....nowe meble do salonu :P , na szczęście żartowała :wink: :lol: , od razu mi się Alamos przypomniał he he he

:
Trzeba było być twardym i mówić, że to nie twoja ręka! Na ulicy leżała, to wziąłeś :!: :lol: ;)

:
http://www.thestrapshop.c...rand%20Prix.htm

Ale z białym przeszyciem

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
no właśnie - z białym, takich jest sporo, nawet w mojej znajomej hurtowni też są.

Koniecznie potrzebuję z pomarańczowym!!!

:
To pogadaj z ktyórymś ze strapmakerów o zmianie przeszycia.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
myślałem już o tym i chyba tak zrobię - zaryzykuję sam na jakimś budżetowym rally i jak mi się spodoba to zostanie ale nie ustaję w poszukiwaniach!

: Gruby Rally / braz czy czarny?
Siostry i Bracia w chorobie,
pewnie juz ktos przerabial temat, wiec szepnijcie, ktory z paseczkow typu Rally z bialym przeszyciem bedzie mial najbardziej zroznicowana grubosc - chodzi mi o to, zeby przy uszach byl grubiutki a przy klamrze cienszy. Zalezy mi na dobrej jakosci skorki i wykonania.

Druga sprawa czy to tej okraglej alfy pasuje najbardziej czarny rally jak to sie przyjelo na forum czy np. ciemny braz tez bedzie gral... jakos ostatnio mi czern przestala podchodzic ale nic na sile... chce uniknac jednak kupowania 2 sztuk na probe.




Pozdro
strix

:
Ja tam czesto zestawiam czarny z brązem, i jest OK.

:
Moja Alpha jest na ciemnobrązowym pasku.

:
czarny pilot na brązowym pasku OK ale ta alpha tylko na czarnym! svedos się nie zna :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Rzeczywiście akurat tej Alphie to na czarnym lepiej będzie. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.