pasek +-taki ale taniej ?
Odpowiedz do tematu

: pasek +-taki ale taniej ?
Szukam pasiora jakiegos takiego jasnego z czarnym przeszyciem 22mm,

skora nie moze byc gladka i blyszczaca, raczej taki lekko sterany vintage look ale jasna. Oczywiscie nie musi miec kraterow jak ten z timepiecerepublic ;)

On mi sie podoba oczywista ale kuna 50$ trochu sporo jednak - jak nie bedzie wyjscia wydole, ale wolalbym taki np za 24$ ;)


i pytanie dodatkowe - czy w takim stylu, wiadomo, ze z cienszej skorki ale jasnej, przytartej lekko + czarne przeszycie kojarzycie moze skorzane nato ?








pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2012-11-09, 12:52, w całości zmieniany 1 raz
:
strix, trzeba zamawiać u pachoroba.
Te, które widziałem w necie w tym stylu i które są godne polecenia, są jeszcze droższe ..

Skórzane NATO ma w zasadzie szycie w kolorze skóry, więc w grę wchodzi imho zmiana nitki ..

:
Tomek napisał/a:
strix, trzeba zamawiać u pachoroba.


Przyjdzie zegar i rzeczywiscie pogadam z jednym takim ;)

Pozdr
strix

:
A mnie takie cuś też by interesowało do czarnego Steinharta ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
strix, nie dokładnie taki, ale trochę podobny.


Stach miał kiedyś taka skórę, a i chyba Spinner ostatnio coś podobnego pokazywał.

:
MariuszD napisał/a:
strix, nie dokładnie taki, ale trochę podobny.


Troszku jakby z wora kaczora - mnie sie rozchodzi o jednak mniej pomarszczona, ale jak przyjdzie zegar to bede dzialal. musze miec zegar zeby wiedziec czy pasek ma byc gruby czy jednak nieco cienszy bo koperta delikatna na fotach.

Pozdr
s

:
E, fotka uwypukla mocno to pomarszczenie, na żywo to co najwyżej torbę kangura przypomina.

:
może coś takiego od pattiniego, przeszycie można zamówić dowolne




: Re: pasek +-taki ale taniej ?
strix napisał/a:
Szukam pasiora jakiegos takiego jasnego z czarnym przeszyciem 22mm,

skora nie moze byc gladka i blyszczaca, raczej taki lekko sterany vintage look ale jasna. Oczywiscie nie musi miec kraterow jak ten z timepiecerepublic ;)

On mi sie podoba oczywista ale kuna 50$ trochu sporo jednak - jak nie bedzie wyjscia wydole, ale wolalbym taki np za 24$ ;)



Kupiłem coś podobnego od dobregotaniego z zatoki za 33 USD. Rewelacyjny pasek, niestety przeszycie w kolorze paska.



Heeeej, teraz ma też z czarnymi przeszyciami:



http://www.ebay.com/itm/2...=item2a259993e9

Albo takie ło:



http://www.ebay.com/itm/2...=item2324baae8b

pozdrawiam
Narfas

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.