Oldschoolowy pasek parciany
Odpowiedz do tematu

mapeth
[Usunięty]
: Oldschoolowy pasek parciany
jak w temacie, poszukuję namiarów gdzie można by zanabyć paski parciane szerokości ok 18mm
dla pokazania o co mi cho, pozwoliłem sobie zapożyczyć przykładowe foty z forum (autorstwa Voli)
mam nadzieje, że autor fot, nie będzie miał mi tego za złe...





z góry dzięki za wszelkie info

pzdr
maciek

:
Slamacka zapytaj.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
U nas w Wawce prawie każdy zegarmistrz posiada takie parciaki jedno kolorowe lub w pasy .
Ostatnio pojawiły się w serwisach mistrzowskich - ostrzenie noży , szewc , baterie , paski do zegarków .

mapeth
[Usunięty]
:
a te u zegarmistrzów to jakaś współczesna produkcja czy może jakieś stare zapasy?
w serwisach mistrzowskich poszukam, chociaż mój wrodzony leń łudził mnie, że może uda się znaleźć coś bez wychodzenia z domu :))

:
mapeth napisał/a:
a te u zegarmistrzów to jakaś współczesna produkcja czy może jakieś stare zapasy?
Ciężko ocenić , mój mistrz ma ze starych zapasów .

:
mapeth, to nowy wypust. Czesto sowieci na targowiskach je posiadają :)

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
mapeth
[Usunięty]
:
hmmm cholera na bazarkach nigdy nie widziałem takowych...
albo za bardzo się skupiałem na zegarkach
będę mieć następnym razem oczy dookoła głowy :) bo siadłoby mi kilka takich

:
mapeth, z tego co pamiętam to bywasz "pod halą". Tam idzie takie kupić, chyba dwóch handlarzy takie miewa, sam kupowałem. Ale trzeba mieć farta bo te w kolorowe paski szybko "wychodzą", zostają czarne i granatowe. Zawsze można ich zapytać, może coś gdzieś mają zachomikowane.

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
mapeth
[Usunięty]
:
ooo widzisz, jakoś nigdy tego nie zauwazyłem, chociaż szczerze mówiąc do tej pory niespecjalnie szukałem, ale skoro tak piszesz, to będę uwazniejszy :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.