Certina DS1 ewentualnie DS1 Day Date- dobry wybór??
Odpowiedz do tematu

: Certina DS1 ewentualnie DS1 Day Date- dobry wybór??
Nietypowo jak dla mnie, ale chodzi za mną od dłuższego czasu, zawsze obawiałem się rozmiaru, ale...wczoraj przymierzyłem mewkę i to najlepiej leżący zegarek jaki miałem :oops: Myślę, że ta Cytrynka może być równie - jeśli nie bardziej - wygodna hmmm Błądzę?? Czy idę w słusznym kierunku hmmm :/ ? Doradźcie, przekonajcie :idea: :P Prosiłbym również w miarę możliwości o jakieś alternatywy dla poniższej, budżet - powiedzmy do 2K.



Edyta: Zwykła DS1 też mi się podoba, /Day Date/ to miał być tylko taki smaczek...


Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-10-20, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Kup sobie takiego Orienta a różnicę w cenie przelej mi na konto :P


:
Nie idź tą drogą, nie jest brzydka, macałem ją, w tej cenie widziałem już jednak parę ładniejszych.

:
W sumie ten /day date/ mógłbym sobie darować, zwykła DS1 też mi się podoba. Generalnie ma mieć ciemną tarczę i być na bransolecie ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Te certinki są strasznie delikatne.
Na fotach wyglądają fajnie, w gablocie też. Ale na nadgarstku taki trochę damski.
Zbyt lekki, zbyt delikatny. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie.
No ale może lubisz właśnie takie klimaty....

Segoy
:
A coś w tym stylu, w 42mm? :idea: ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Segoy napisał/a:
Te certinki są strasznie delikatne.
Na fotach wyglądają fajnie, w gablocie też. Ale na nadgarstku taki trochę damski.
Zbyt lekki, zbyt delikatny. Przynajmniej ja miałem takie wrażenie.
No ale może lubisz właśnie takie klimaty....


Ona wcale malutka nie jest, a do tego ma długie uszy.

:
Nie mówię, że malutka tylko że delikatna.
Klasyczna DS-1 ma 39mm średnicy. Jest dość lekka i płaska. Stąd takie wrażenie.

Segoy
olek
[Usunięty]
:
Iksu nie słuchaj tych malapet. Tak jak mówi Łukasz ona super leży na ręce-szczególnie na bransolecie. Miałem i bardzo żałuje że sprzedałem. To jest typowy EDC a w dodatku nie sprawia kłopotu w codziennym noszeniu w przeciwieństwie do tych wszystkich diverów:

:
Miałem kiedyś czarną DS1 bardzo dobrze ją wspominam. To bardzo fajny zegarek. Szczerze polecam.

Wojtek

Pozdrawiam
Wojtek
:
Żeby nie było, że odradzam - bynajmniej!
Sam się przymierzałem. Bardzo mi się podoba ten zegarek wizualnie.
Ale po przymierzeniu się po prostu rozmyśliłem.
Zatem Iksu - przymierz, pomacaj i jak podejdzie to wio! pifko

Segoy
:
Leży dobrze, ale zobacz Iksu co masz w podpisie! :))

:
Ds-1 i Ds first bardzo mi się podobają , ale zawsze przeszkodą było to że jak tylko chciałem cytrynkę to zawsze miałem okazję na kupno czegoś innego i niestety cytryna przegrywała .

Blaz
[Usunięty]
:
Jacobi i Maro66 mają od dość długiego czasu ta Cytrynkę, więc warto spytać się ich o wrażenia z użytkowania.

:
Parę razy miałem DS-1 Auto na ręce i uważam że to idealne EDC. Zegarek bardzo popularny (co może niektórym przeszkadzać), ale zasłużył na to.
Nieinwazyjny, dość elegancki zegarek, który służy do pokazywania godziny, a nie obciążania lewej ręki. Właściwie nie wiem dlaczego tego nie kupiłem, chyba zawsze było coś innego na widoku.
W każdym razie - jako EDC to bardzo dobry wybór. Niedawno były nówki na kiziowym bazarku za 1800 czy mniej, może jeszcze gdzieś tam leżą.

pozdrawiam
Narfas

[ Dodano: 2012-10-20, 22:03 ]
Tomek napisał/a:
Kup sobie takiego Orienta a różnicę w cenie przelej mi na konto :P

Obrazek


Tak przy okazji: mam wrażenie że Orient wsadza te same (nudnawe) wskazówki do wszystkich elegancików/EDC. No ile można...

pozdrawiam
Narfas

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.