Pasek do Alpha Datapointer
Odpowiedz do tematu

:
Drugi brąz

Trzeci czarnuch

;) :))

:
O ten brązik fajniutki. Do kajecika leci :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Tomek, dzięki za linki, póki co wrzuciłem go na czarnego łososia, ale coś kliknę pewnie z tych dwóch, ale najpierw musi mi net zacząć chodzić szybciej. :głową w mur:

btw. wiela tam za szip?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
8€, gratis od 50€ :D

Może też bym się skusił na ten "drugi brązik" w kolorze schwarz, wtedy szipa wyszłaby 4€ ... Pomyślę ..

:
W razie czego ja bym się dopisał też na "drugi brązik" w kolorze brązik :)

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Tomek, to myśl spokojnie, ja w tym miesiącu wyczerpałem budżet zegarkowy po dwóch zegarkach i dwóch paskach, jak coś to pomyślimy pod koniec października. ;)

Póki co Alpha zostaje na łososiu, dopóki nie znajdę dla niego lepszego zastosowania.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
agaron napisał/a:
W razie czego ja bym się dopisał też na "drugi brązik" w kolorze brązik :)

To jak się znajdzie jeszcze jeden chętny to szipa wyjdzie gratis :)

Michał G., nie pękaj, na pasztecie z puszek i salcesonie da się przeżyć miesiąc ;)

:))

:
Tomek, ja już nawet na pasztet nie mam. :głową w mur: :))

Poza tym tak mnie teraz wzięło... że chyba jednak jakbym teraz brał tę Alphę to z białą tarczą...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Na drugiego brąza to chętnie bym się dołączył.

:
Ok zamowimy w przyszlym tygodniu, odezwe sie do Was.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może taki jak ten środkowy hmmm

:
Podbije - zdecydowali się kumotrzy na te paski z http://www.watches-band.de ? Bo w sumie dołączył bym się z jakimś małym zamówieniem jeżeli jeszcze aktualne cool

:
Ja "drugiego brąza" na pewno biorę i może coś jeszcze - wieczorkiem postaram się ostatecznie potwierdzić.

:
Ja odpadam, bo mnie się zegar sprzedał, do którego miał być ten pasek :oops: :D

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Mua odpada, bo Di-Modell Bali Chrono spełnia moje oczekiwania i nie potrzebuję obecnie innego paska ..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.