Luźne refleksje nt pasków
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Michał G. napisał/a:
Yyyy nie znam... :oops:


Moim zdaniem najwygodniejszy pasek, który miałem w ręku, obok Crazy Horse'a, którego jeszcze kiedyś popełnię. :)

:
Blaz, podlinkujesz? :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
http://www.gregstevens-de...zy-horse-2.html

:))

:
175 dolcow za pasek? :shock:

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
175? To staniały. Było po 210 bez wysyłki. :))

Imo to i tak tanio jak za pasek z cordovanu i to tak miękkiego cordovanu. :)

Każdy z nas ma swoją niszę. Ja np. nie dałbym złamanego groszą za większość u nas prezentowanych zegarków, więc rozumiem, że ktoś nie dałby złamanego grosza za taki pasek. :))

:
jasne, ze kazdy z nas zaplaci wiecej za cos co mu sie po prostu podoba, ale za tyle to ja zegarki kupuje :))

beceen | ***** ***
:
:głową w mur: jak zaczne kupowac zegarki za 1k dolkow, to moze sie skusze na pasek za 175.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Blaz
[Usunięty]
:
Eee, Michał, zależy na co się nastawiasz. Mnie np. zniesmacza jak ktoś kupuje zegarek za powiedzmy 1000 PLN i ma do niego przyczepioną Redę albo inny (niestety) badziew za około 30 zł. :/

Weźmy to z naukowego punktu widzenia. Zegarek styka się ze skórą, tak? Powierzchnia dekla stykająca się ze skórą jest na oko dwa razy mniejsza od powierzchni paska stykającej się ze skórą. A w noszeniu zegarka chodzi też o komfort noszenia, tak? No to jaki jest sens oszczędzania na pasku? :))

:
Blaz napisał/a:
Mnie np. zniesmacza jak ktoś kupuje zegarek za powiedzmy 1000 PLN i ma do niego przyczepioną Redę albo inny (niestety) badziew za około 30 zł

Jak jest ładny i wygodny, czemu nie cool
To taka norma, że wartość paska= ileś % wartości zegarka ?
Wiesz, w wiatrówkach tak mi wmawiali, że lupka musi być droższa od karabinka, lub równowarta, co najmniej.
Trochę w tym racji było, ale tu chodzi o to, żeby po roku, dwóch wzroku nie stracić...
Ale przy paskach :shock:
Jak kupię od np. Spinnerosa okazyjnie za 30 zł, dlaczego go nie założyć do seiko MM :popcorn:

Blaz
[Usunięty]
:
Słowo klucz to "badziew", a nie "cena". Jeśli nie zauważyłeś. :popcorn:

:
Blaz, co masz do redy?
dobre paski, mam 3 piloty grube od nich i sa naprawde porzadne i skorzane.
To badziew ino?

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
Na początku cw był na nie szał. A potem coraz więcej ludzi zaczęło mówić, że szerokość gubią, że gąbka w środku itp, itd.

:
Blaz, facepalm a moze pasek powinien byc rownowartosci jednomiesiecznej premii? :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Blaz napisał/a:
badziew za około 30 zł.

Słowo klucz...powiadasz cool
No to musisz stosować pogrubienie...
Żebym zauważył ;)

:
chyba do robionych pasków się to nie odnosi, a wszystko zależy od modelu bo i Reda może błysnąć a Hirsh puścić badziewie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.