Pasek Diloy - 377/03/22
Odpowiedz do tematu

: Pasek Diloy - 377/03/22
Panowie jak jest z jakością i trwałością pasków Diloy za taką cenę? Klamerka widzę, że raczej bez rewelacji hmmm

Link



:
dacula, miałem jednego Diloya, granatowego przy Portugalczyku, na nadgarstku od biurka wytarł się po zaledwie jednym dniu pracy przy biurku, ale to był chyba odosobniony przypadek, bo jednak dużo osób sobie chwali.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mam ten konkretny pasek przy Ingersollu DT, imo za te pieniądze rewelacja, ma fajną fakturę, coś jakby zamsz czy nubuk? Co prawda nie noszę tego zegarka zbyt często, ale żadnych przetarć czy czegoś w tym stylu nie zauważyłem. A diloye ogólnie są bardzo fajne miałem już chyba kilkanaście i zawsze byłem zadowolony. Trzeba tylko zwracać uwagę na długości pasków bo różne modele mogą się tu różnić.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mam 2 Diloy'e, co prawda silikonowe a nie skórzane, ale moge powiedziec że nawet w paskach za 15 zeta fuszerek nie robią ;)

:
Nosiłem na Diloy'u Marynę GMT przez ponad rok, dzień w dzień, parę razy nawet pływałem. Pach dał radę (do teraz grzecznie leży jako "awaryjny").

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ja mam 2 i jestem bardzo zadowolony!

Skate or die!
:
dzięki panowie, nie ma co się dłużej zastanawiać :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.