/większe/ alternatywy dla Strielki do 2,5-3K PLNów
Odpowiedz do tematu

: /większe/ alternatywy dla Strielki do 2,5-3K PLNów
A.



B.



C.



D.



A może jeszcze jakaś inna wariacja??

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-10-08, 23:18, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Żadna.
Weź starą, 38 mm,i najlepiej czarną.

:
:shock: :oops: no kufa przeca one takie same są hmmm muszę wydrukować a następnie zaprząc mojego 6-letniego syna do zabawy "znajdź 5 różnic" ;)

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Te są wszystkie 38mm, a stara to jaka? Czarnej to chyba nie, wtedy musiałbym dodatkowo ZUANa kupić hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
To kup Zuana. Strieła jest tylko jedna, ta ktora latala w kosmos :-)

:
Iks napisał/a:
Te są wszystkie 38mm, a stara to jaka? Czarnej to chyba nie, wtedy musiałbym dodatkowo ZUANa kupić hmmm


Stara to taka mniej wiecej:




Chociaz ta moja to z lacinskimi napisami. Ma ktos opisana cyrylica?

Az tych co pokazujesz, to wzialbym B, bo najblizsza oryginalowi. Tri-compax to nie od Ruskow IMO.

Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2012-10-06, 17:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja też chyba bym wolał Zuana... Z resztą zarówno Zuan i te Strzałki będą dla Ciebie za małe...

World Wide Watches
olek
[Usunięty]
:
iksiku, odpuść sobie. Miałem srebrną z chorągiewkami i niestety szybko poszła do ludzi. na zdjęciach wygląda genialnie niestety na moim nadgarstku (18cm) już tak fajnie nie było. jak znam twój gust szybko sprzedasz. jeżeli szukasz cos w chrono to spójrz na pilota w tej wersji
http://www.ebay.pl/itm/PI...0#ht_1880wt_956

:
Rzeczywiście, Zuan to dobry pomysł, ale żeby stało się zadość to Strielka B najbardziej do mnie gada ;)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Woytec60
[Usunięty]
:
Jeśli już, to wersja A, z dwoma totalizatorkami i wskazówkami z "chorągiewkami".
Tylko czy na pewno wystarczy Ci te 38 mm? Bo sam miałem taką



i było za mało :/

Może taka Strela Sturmanskie? hmmm
http://www.chinawatches.p...?t=8722&start=0

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-10-06, 17:35, w całości zmieniany 1 raz
:
Striełka B jest bardzo fajna - mały felerek to jednak przydługawa wskazóweczka (jak we wszystkich tych odmianach (nie wiem czemu, może cięli spod sztancy tak samo jak pod ten złoty model w którym jest OK, bo indeksy dalej przesunięte) Na dłuższą metę, pomimo ed.nieodpartego uroku samej tarczy która jest bajeczna, tak samo jak Alamo polecałbym wcześniejsze edycje czarna lub białą, pomimo tego, że nie są opisane cyrylicą. Na poważnie, ta zbyt długa wskazówka po jakimś czasie naprawdę jest denerwująca.

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2012-10-06, 17:41, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja bym się zastanawiał pomiędzy A i B. Obie widziałem, obie fajne, obie małe... hmmm

:
ALAMO napisał/a:
Żadna.
Weź starą, 38 mm,i najlepiej czarną.

+1 (co do starej ;) i czarnej)!

Ostatnio zmieniony przez mw75 2012-10-06, 17:46, w całości zmieniany 2 razy
Antisocial and faceless...
:
Może jednak Sturmanskie ew. Zeppelin w stylu Stielek? Chociaż rozmiar bardziej rozsądny.



BTW. Zeppelinka chętnie odkupię :złośliwiec:

:
pasti napisał/a:
będą dla Ciebie za małe...


No właśnie już od dwóch lat za mną łażą (striela i zuan) i ciągle przez ten rozmiar ich nie kupiłem :głową w mur: Wczoraj jednak założyłem sobie Aplhę daytonę która ma 39,5mm i dosyć szeroki czarny bezel...i kurde leży dobrze. Te chroniacze mają wąską lunetę więc powinny się wydawać optycznie większe nieco, w razie czego można też je wrzucić na jakiegoś bundstrapa hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.