Lotniczy zegarek do kurtki pilotki :)
Odpowiedz do tematu

: Lotniczy zegarek do kurtki pilotki :)
Przedwczoraj kupiłem sobie wreszcie wymarzoną kurtkę pilotkę z kożuszkiem :)) taką z naszywkami, z "postarzanej" skóry i w ogóle... Włożę na ryja okularki pilotki i będę niczym podstarzała i tłusta wersja Toma Cruise'a w Top Gun cool :D
No i trzeba by w przyszłości dokupić do niej jakiś zegarek. Klasycznego pilota nie chcę. Raczej jakiś wonsz... Wonsz z chronografem albo i bez chrono... Kojarzący się od razu z lotnictwem. Cena... Powiedzmy, że do 1,5tys. Może być coś z rynku wtórnego, na co trzeba dłużej polować, bo chwilowo spłukany jestem i nie spieszy mi się za bardzo. Pomożecie?

Ostatnio zmieniony przez Tomir 2012-10-05, 08:47, w całości zmieniany 1 raz
:
only Citek Nighthawk. :) na handmaidzie

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-05, 08:48, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, słusznie prawisz :)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Idź na całość, idź na całość ... :))


:
Ten IWC jest mega, sa jakies budzetowe wersje bez chrono?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No chyba że klasyka Zuana na jakimś brązowym paseczku.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-10-05, 09:20, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Michał G. napisał/a:
Ten IWC jest mega, sa jakies budzetowe wersje bez chrono?

Sure :))

http://www.dajiwatch.com/productshow1145.html

:
Fajny ten Parniak, ale juz jednak wyglada inaczej. Poza tym troche duzy :głową w mur:

Nie chce wiedziec, ale jaka cena tego IWC? :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Nie chce wiedziec, ale jaka cena tego IWC? :))

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach :))

:
...Wonsz ma być?


Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
Tomek, nie jestesmy na salonach, tylko na pijackim forum. :złośliwiec:

W sumie to interesuje mnie rzad wielkosci, 2 na przedzie i piec zer? :) a jest odpowiednik z chrono/multidata? Najlepiej w rozmiarze 44. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Może Aviator Ił-2 na Mołnii..ostatnio widziałem ńówkę za 1150...



albo Poljot Blue Angels..Breitlingowaty...

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2012-10-05, 09:47, w całości zmieniany 2 razy
:
Michał G. napisał/a:
a jest odpowiednik z chrono/multidata? Najlepiej w rozmiarze 44. :))

46mm, kwarc





I jest kwarcowy Parniak Top Gun, 42mm, nawet jest kilka na forumce ..


:
Tomek, top gun'a znam, ale mi sie nie podoba. A ten Parniak... Musze to przemyslec. :głową w mur: zobaczymy co wyjdzie z tarczami do Gartona.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
W sumie to nie zapominajmy o genialnie oryginalnych Breitlingach :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.