renowacja
Odpowiedz do tematu

: renowacja
Czy ktos moze korzystal z firmy Chronostar w lodzi oferujacej na allegro renowacje zegarkow.
Mam stara Doxe i chialbym ja odnowic (tarcza cala w wypryskach, koperta potargana ze strach, ale zegarek chodzi i to punktualnie).

No i drugie pytanie czy 350zl to uczciwa cena, ja sie na tym w ogole nie znam.

Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2012-09-26, 11:11, w całości zmieniany 1 raz
:
Korzystałem wielokrotnie, ale do drukowania tarczy wg. moich projektów, a nie renowacji.

:
Ja w Lodzi korzystalem z firmy Annpol.
Kompleksowa renowacja starej Doxy - chromowanie koperty, renowacja wskazowek, nowa luma, renowacja tarczy i serwis mechanizmu.

Cenowo wyszlo chyba cos kolo 400 PLN (dokladnie nie pamietam). Z uslugi i kontaktu jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam
Eryk

:
Koperte zlocilem w Chronostarze:

http://www.chinawatches.p...er=asc&start=15

W watku sa zdjecia sprzed i po renowacji.

:
ladnie to wyglada, chyba wysle zegar do chronostara, tylko trza poczekac na ta ladacznice pensje :)

:
W Warszawie zajmuje się tym zakład Głowackich na Złotej 62.

Gb.

:
Slyszalem o nich, raz nawet w TVN byli :) ale tez podobno sobie duzo licza zlotowek.

:
Jacek. napisał/a:
zakład Głowackich na Złotej 62.


...Boże chroń Królową...ja mam bardzo złe wspomnienia po kontakcie z tą firmą, najdelikatniej mówiąc usłyszałem że "nie mamy Pańskiego płaszcza".

Ewamilewski
[Usunięty]
:
Ptaku napisał/a:
Slyszalem o nich, raz nawet w TVN byli :) ale tez podobno sobie duzo licza zlotowek.


Tutaj film : http://www.youtube.com/watch?v=05xAe4gsUKY . Jak by to była reklama to ciachnąć plask .
Dużo sobie liczą bo to Warszawka a tam wszystko jest drogie. :))

Swoją drogą 350 zł to chyba drogo jak za renowację zegarka.

Co jest wliczone w cenę oprócz chromowania (30 zł) i regulacji bo tego w cenie nie ma?

Ostatnio zmieniony przez Ewamilewski 2012-09-27, 12:02, w całości zmieniany 1 raz
:
przeglad mechanizmu, renowacja tarczy, koperty, wskazowek, koronki czyli calosc

Ewamilewski
[Usunięty]
:
Przegląd to nie renowacja nie liczy się. :))

Ostatnio zmieniony przez Ewamilewski 2012-09-27, 14:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Svedos napisał/a:
Jacek. napisał/a:
zakład Głowackich na Złotej 62.


...Boże chroń Królową...ja mam bardzo złe wspomnienia po kontakcie z tą firmą, najdelikatniej mówiąc usłyszałem że "nie mamy Pańskiego płaszcza".

Omega?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No, zle to bardzo wyszlo wtedy...

:
"źle" to jest Zbyszek eufemizm - okradli go. I tak trzeba to nazywać.

Spam
[Usunięty]
:
...ale jak :?: W takim zakładzie zegarek przyjęty na stan to świętość :shock: ... ludzie to wilki facepalm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.