Czy to aby nie Patek?
Odpowiedz do tematu

: Czy to aby nie Patek?
Może niech się fachowcy wypowiedzą,bo mi to wygląda na nie sygnowanego Patka http://allegro.pl/mechani...2644467091.html

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Ten zegarek był juz na Allegro, i był sprzedawany własnie jako "niesygnowany Patek". Jeśli wraca, to a/ tamta aukcja była lipna b/ nie była, ale wyraźnie nie był to Patek

:
podobny http://www.ranfft.de/cgi-...ustu&1080144021

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
...stary szwajcar w każdym bądź razie... biuro patentowe w Szwajcarii powstało dopiero w 1888 roku (albo tuż po tej dacie)... do tego czasu trudno było jakiś wzór zastrzec więc jak raz coś się pokazało to koniec... tak jak z Phillipem który wynalazł remontuar... wzoru jednak nie zastrzegł bo stwierdził, że walka z wszelkimi kopistami przyniesie większe koszty niż zyski... a może po prostu kierował się szlachetna ideą dzielenia się swoimi pomysłami z innymi...

:
Co by to nie było to jakość wykończeń powala(wychwyt,kotwica),no i te wilcze zęby.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ewamilewski
[Usunięty]
:
Ale tutaj nie ma : http://www.ranfft.de/cgi-...nfft&a162&2uswk

ps : To link do wyszukiwarki. W okienku wpisz nazwę Patek ( nie Pateck). Nie ma tam tego werku to raczej na 99,9999% nie jest z tej stajni.

Ostatnio zmieniony przez Ewamilewski 2012-09-23, 12:22, w całości zmieniany 2 razy
:
Ewamilewski napisał/a:
Ale tutaj nie ma : http://www.ranfft.de/cgi-...nfft&a162&2uswk

ps : To link do wyszukiwarki. W okienku wpisz nazwę Patek ( nie Pateck). Nie ma tam tego werku to raczej na 99,9999% nie jest z tej stajni.

Dzięki,ja wpisywałem Patyk,pewno dlatego nie znalazłem :głową w mur:

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Spam
[Usunięty]
:
Ewamilewski napisał/a:

ps : To link do wyszukiwarki. W okienku wpisz nazwę Patek ( nie Pateck). Nie ma tam tego werku to raczej na 99,9999% nie jest z tej stajni.


...najprawdopodobniej nie jest to Patek... a może jednak jest... a u ranfta nie ma wielu werków i nie ma można się tym sugerować jako pewnikiem...

... a że podobny czy nie podobny... jak by nie patrzeć wszystkie mechanizmy zrobione sa na jedno kopyto, a jakość wykonania świadczy o włożonej weń pracy... inna sprawa że werk świeci się jak diamencik a może być wykonany z bardzo niskiej jakości materiałów.

:
A co powiesz na wilcze zęby,to znak rozpoznawczy Patka.Z tym że nie wszystko złoto co się świeci to się zgadzam,najlepszym przykładem są wczesne werki Zenitha,wyglądają po prostu biednie.

Ostatnio zmieniony przez buran 2012-09-23, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ewamilewski
[Usunięty]
:
buran napisał/a:
Ewamilewski napisał/a:
Ale tutaj nie ma : http://www.ranfft.de/cgi-...nfft&a162&2uswk

ps : To link do wyszukiwarki. W okienku wpisz nazwę Patek ( nie Pateck). Nie ma tam tego werku to raczej na 99,9999% nie jest z tej stajni.

Dzięki,ja wpisywałem Patyk,pewno dlatego nie znalazłem :głową w mur:


Nie ma problemu, miło mi było pomóc koledze i ustrzec go przed niefortunnym zakupem.

Chociaż pełną odpowiedź na Twoje pytanie dał już ALAMO - To nie jest PATEK

ALAMO napisał/a:
Ten zegarek był juz na Allegro, i był sprzedawany własnie jako "niesygnowany Patek". Jeśli wraca, to a/ tamta aukcja była lipna b/ nie była, ale wyraźnie nie był to Patek

:
No,żarty na bok,zwróćcie uwagę na mostek kotwicy- jest dokładnie taki jak w tym z ranffta.

Ostatnio zmieniony przez buran 2012-09-23, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
No jaki fajny patek (foto link allegro):



i tu też

Cytat:
podobny http://www.ranfft.de/cgi-...ustu&1080144021


pomimo że w nagłówku jest Pateck

Cytat:
Co by to nie było to jakość wykończeń powala(wychwyt,kotwica),no i te wilcze zęby.


i tu tyż, no i przez to patek:



Cytat:
A co powiesz na wilcze zęby,to znak rozpoznawczy Patka.
:facepalm:

i jeszcze raz



Cytat:
Z tym że nie wszystko złoto co się świeci to się zgadzam,najlepszym przykładem są wczesne werki Zenitha,wyglądają po prostu biednie.

Jak cała szwajcarska taniocha, ale np szablony GFW czy Terminusy to już nie taka kupa, no ale skąd my to mamy wiedzieć?.

Cytat:
No,żarty na bok,zwróćcie uwagę na mostek kotwicy- jest dokładnie taki jak w tym z ranffta.


A Ranfft to niby jaki jest to wyznacznik bo dla mnie już zaden, pozatym mówisz o tym mechaniźmie w tym Patecku? A tak na marginesie , bo jak już rozmawiamy i nawet kotwica patkowa została poruszana to czy kiedykolwiek widziałeś na oczy Patka, bądź też jedną z rodzaji kotwic przez niego stosowanych?

Ostatnio zmieniony przez kaido2 2012-09-23, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
Pozdro!!!
:
Na pewno nie tyle co Ty,Miszczu Kaido :oops:
ps
Może zrób jakieś fotki żeby oświecić początkujących.

Ostatnio zmieniony przez buran 2012-09-23, 17:15, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Ewamilewski
[Usunięty]
:
Tutaj jest opis zegarka z kotwicą : kotwica :)) :)) :popcorn: :D

Ciekawe czy będzie pasowała do patyka.



Kaido wybacz mały żart. Dziękuję za recenzję.

:
A co to jest w ty kółeczku?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.