Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No ta Davosa jest świetna, niemalże jak Iwuc Aquatimer. No i ma prawdziwy zawór helowy, a nie to co u Sylwestra i Krzysztofa :P

:
Miałem dwa Sinny i oba były wspaniałe.. Może kiedyś jeszcze....;-)

A jak szukasz niedrogi i szwajcarski nurek to moze Hamilton Seaview?

Paseczki tam słuszne z tego co pamietam bo 24mm ;-)


:
Bardzo zdrowy okaz podoba mi się :!: :)

:
Spinner napisał/a:
Miałem dwa Sinny i oba były wspaniałe..

...jak to miałeś

:
No normalnie - kupiłem, ponosiłem i sprzedałem - oba są w galerii - miałem 556 i 867UTC... :wink:

:
Cytat:
No ta Davosa jest świetna, niemalże jak Iwuc Aquatimer. No i ma prawdziwy zawór helowy, a nie to co u Sylwestra i Krzysztofa Razz

Widziałem i jeden i drugi w realu, oba mi się podobają. Trudny wybór ale mam sporo czasu na zastanowienie :(
Davosa ma jeden, dość istotny, minus. Z byle duperelą - serwis w Swissie :x . Właśnie ze względu na hel w środeczku.

Jash
[Usunięty]
:
Tą Davosę miałem kupić, ale nie kupiłem. Ona to fajnie wygląda na fotkach z urtida. Nie mniej wizualnie lepsza od Eposa.

:
Bibliotek@rz napisał/a:
No ta Davosa jest świetna, niemalże jak Iwuc Aquatimer. No i ma prawdziwy zawór helowy, a nie to co u Sylwestra i Krzysztofa :P


Sobie wypraszam, bo u mua żadnego tam zaworu nie ma :P - ja mam poważny zegarek który "twórczo czerpie" i pełnia wszelkie definicje, kurna :twisted: !!

:
Tylko mój to klasyczna podrupka :wink:

:
Spinner napisał/a:
No normalnie - kupiłem, ponosiłem i sprzedałem - oba są w galerii - miałem 556 i 867UTC... :wink:

...ja chyba przepracowany jestem - jakoś skojarzyłem Fortisa Twojego i się zdziwiłem, że już nie masz

:
Spinner napisał/a:
No normalnie - kupiłem, ponosiłem i sprzedałem - oba są w galerii - miałem 556 i 867UTC... :wink:


Fachowo Spinerze...ale dziwie sie jak mogles sprzedac Sinn'a ? : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Spinner napisał/a:
No normalnie - kupiłem, ponosiłem i sprzedałem - oba są w galerii - miałem 556 i 867UTC... :wink:


Fachowo Spinerze...ale dziwie sie jak mogles sprzedac Sinn'a ? : )


Pewnie na mechanizmie były ślady po sosie czosnkowym do kebaba. To podobno częsta wada. ;)

Foch und Ch.
:
1. Ten jako pierwszy, jak najszybciej, najlepiej jutro.



2. No to maleństwo w drugiej kolejności, dużo, duuużo później :wink:


Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-02-25, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
:
ALAMO napisał/a:

To akurat ostatnio okazalo się dość prawdopodobne ;)
W zeszłe lato w lipcu z bagien wyciagnięto wrak Jaka-1M z ciałem pilota w środku zachowanym tak idealnie, jakby spadł dopiero wczoraj. wszystko - oprzyrządowanie, mundur ... Założe się też że na łapie miał calkiem dobrze zachowane chrono Kirowa ...
Poszukam fotorelacji to wam pokażę.


Temat mnie zaciekawił, wiec jesli się uda to będę wdzięczny :)

:
Widziałem relację - faktycznie że pilot wyglądał jakby go dopiero co zestrzelili a nie 70 lat temu. Niestety o zegarku ani słowa :lol:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.