Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Karolewskiej, faaajny... wiela on ma wszerz?. Zajebibi branza...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Cichy
[Usunięty]
:
Karolewskiej znowu myli tematy...

:
Rudolf napisał/a:
Karol , Boszczeta sobie zapodałeś ?


Tak, kurdelek serdelek, muszę przynać, że to jest mega wygodny zegar :)

:
Iks napisał/a:
Przyszedł forumiak :razz: Rewelacja, a jeszcze za te pieniądze - szok :shock:

Już są po pińcet :mrgreen: , kto nie łyknął - niech żałuje :razz:

Karolewskiej napisał/a:
U mnie maleństwo na ręku....

Jaki to się robi pospolity zegar :evil:

:
Tomek, ty nie chciałeś go przynosić na pomacanie, bo wiedziałeś, że ich przybędzie! Super sikor :D

Cichy napisał/a:
Karolewskiej znowu myli tematy...


???

Ostatnio zmieniony przez Karolewskiej 2012-08-28, 18:28, w całości zmieniany 1 raz
:
Cytat:
U mnie maleństwo na ręku....


Maćka żeś przekupił :?: :shock: :shock: Ale...szczerze...na zdjęciach chyba lepiej jak na żywo ta wersja wygląda :razz: Ta Tomkowa chyba lepsiejsza :roll:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Jeszcze mam bezelek czarny w komplecie, ale ten jakiś taki ładny :razz:

Cichy
[Usunięty]
:
Aha to nowy nabytek, sorry.

:
Iks napisał/a:
Ale...szczerze...na zdjęciach chyba lepiej jak na żywo ta wersja wygląda :razz: Ta Tomkowa chyba lepsiejsza :roll:

Nosiłbym obie wersje :cool:
Karolewskiej napisał/a:
Tomek, ty nie chciałeś go przynosić na pomacanie, bo wiedziałeś, że ich przybędzie! Super sikor :D

Na wszystkich spotach był ze mną, tylko Ciebie nie było, bo w tym czasie żeś na stadionie przesiadywał :twisted:

:
Tomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Ale...szczerze...na zdjęciach chyba lepiej jak na żywo ta wersja wygląda :razz: Ta Tomkowa chyba lepsiejsza :roll:

Nosiłbym obie wersje :cool:
Karolewskiej napisał/a:
Tomek, ty nie chciałeś go przynosić na pomacanie, bo wiedziałeś, że ich przybędzie! Super sikor :D

Na wszystkich spotach był ze mną, tylko Ciebie nie było, bo w tym czasie żeś na stadionie przesiadywał :twisted:


To trzeba teraz zorganizować, bo mi się fajnych zegarów do pokazania nazbierało :)

:
Cytat:
Jest plastykowy ?


Jaki plastykowy :lol: , porządnie wykonany zegarek, powłoka idealnie położona, szczotka równiusieńka, żadnych zadziorów czy ostrych krawędzi, bezel też chodzi bardzo płynnie (ciekawostka - ma 90 klików)

Michał G. napisał/a:
A co myślisz o pasku? wg. Tomka i mnie trochę zbyt delikatny...


Miękki i wygodny, ale chyba profilowana skóreczka z szarym szyciem by lepiej pasowała, ciekawe czy któryś paskotwór podjąłby się wykonania czegoś takiego :wink: :idea: :?: :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Karolewskiej napisał/a:
To trzeba teraz zorganizować, bo mi się fajnych zegarów do pokazania nazbierało :)

Oki, np, wezmę słoik z ogórkami :twisted:
Btw a jak terminarz rozgrywek? :twisted:

:
W czwartek się wyjaśni, czy będą grać dalej w Lidze Europejskiej. Następny ligowy na jaki idę jest dopiero 23/09.

:
Iks napisał/a:
Cytat:
Jest plastykowy ?


Jaki plastykowy :lol: , porządnie wykonany zegarek, powłoka idealnie położona, szczotka równiusieńka, żadnych zadziorów czy ostrych krawędzi, bezel też chodzi bardzo płynnie (ciekawostka - ma 90 klików)


Wygląda na taki i te indeksy wyglądają na naklejane :P , ale niech sie nosi

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Iks napisał/a:
[, ciekawe czy któryś paskotwór podjąłby się wykonania czegoś takiego :wink: :idea: :?: :razz:


Myślę, że nie byłoby problemów. Najtrudniejsze będzie usztywnić ten pasek żeby dobrze przylegał - tak jak ta guma. Z tego co wyczułem to ona jest na całej szerokości usztywniona w środku czymś metalowym, co zapewne jest integralną częścią teleskopu - dlatego tak idealnie leży przy kopercie.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.