Alpha tytanum
Odpowiedz do tematu

:
Aaaat am, każdy się utytła...

FORZA Robert!
RK WRT
:
ciniol napisał/a:
Jasny beż nie utytła się za szybko? Tę alphe planję do codziennego noszenia na zmianę z ockami.


A co ty nim robisz, świński gnoj przerzucasz rencamy :?: :P
Ja mam paski od chłopakow niektóre po 3 lata ...
Najwyżej umyjesz, i natrzesz od nowa.

:
ALAMO napisał/a:
ciniol napisał/a:
Jasny beż nie utytła się za szybko? Tę alphe planję do codziennego noszenia na zmianę z ockami.


A co ty nim robisz, świński gnoj przerzucasz rencamy :?: :P
Ja mam paski od chłopakow niektóre po 3 lata ...
Najwyżej umyjesz, i natrzesz od nowa.


Nie każdy ma szczęście pracować tylko w biurze. :razz: Świński gnój nie jest najgorszy. Ludzkie męty są gorsze. Zapewniam.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, nie filozuj :mrgreen:

:
tak a propos
http://www.youtube.com/wa...A5EqbCk0PM&NR=1

ale wracając do tematu podsuneliście mi myśl. Wygrzebałem już starą torbę ze skóry - jeszcze mojej matki - i spróbuje sobie coś samemu zrobić. A co! Nawet jak wyjdzie koślawo to i tak się będę cieszył.

[ Dodano: 2012-08-15, 13:24 ]
a gdyby tak pójść w tę stronę? Ze starego plecaka kostki wykorzystać niepotrzebny paseczek?



jednak handmeid


Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-23, 18:00, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.