Pomaranczka vintage.
Odpowiedz do tematu

:
zbyszke napisał/a:
Kraj dorsza (suszonego) to Norwegia. Tu to raczej kraj losi (i socjaldemokratow).


Wiem, według Szwedów 99% rozmowy Norwegów brzmi "Co mówisz?" :smile:

BTW bardzo lubię suszonego dorsza i szwedzkie sklepy rybne w których można trząchnąc na miejscu.

A ten werk z Atlantica to sobie przypominam; to prawie tosamo co 2824, tylko dużo elementów robili plajtujący kooperanci z Ebauches SA. Zastąpiono je wyrobami własnymi (w większości identycznymi, tylko gorzej wykończonymi) i dano "szybszy" balans.

J.

sylwek
[Usunięty]
:
Ale 20 atmosferów i ryszawy w środku :?: Czyby go jaki bateryjkarz nieporadnie otwierał
i zepsuł uszczelkę pod głowicą :?:

:
Po tylu latach pierwsze co bym strzelał to zakręcana koronka i jej uszczelnienie - dekla to zawsze można delikatnie sprawę ujmując "dopier...ć" nawet na starej uszczelce.

:
voli napisał/a:
Po tylu latach pierwsze co bym strzelał to zakręcana koronka i jej uszczelnienie - dekla to zawsze można delikatnie sprawę ujmując "dopier...ć" nawet na starej uszczelce.


i proszę, żeby się nauczyć paru fachowych zwrotów dot. szeroko pojętego zegarmistrzostwa należało się zapisać na CW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
sylwek
[Usunięty]
:
ciniol, lepiej pogłębiać swą wiedzę w temacie na C-W niż spłycać poczucie człowieczeństwa na śmietnisku :roll:

:
Po wizycie u zegarmajstra - byl calkiem skorodowany pod tarcza - w pewnym momencie zycia byl zalany.



I na reku, nieostro, niestety:


:
Bardzo fajny ten Atlantic :twisted:
A można prosić o foto jak to świeci ? :wink:

Ostatnio zmieniony przez Szymek 2012-08-10, 15:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajny! Fokowy :twisted:

:
świetny :!:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
no i tak wygląda prawdziwie wakacyjny zegarek :mrgreen:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
...O ile dobrze pamiętam, miałeś nie wychodzić z zaspy.
Przesyłam wyrazy nienawiści...
:cool:

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
Spam
[Usunięty]
:
Fajny :!: Ta koperta od szkła ma taki delikatny frez :?:

:
zbyszke, No i po co pokazywałeś?

Teraz będziesz miała za swoje!
;-)

Świetny!

:
Fajny fajny! Trafia w moje gusta

:
Strasznie fajny.

Chyba na gumie było mu lepiej, ale i tak zazdraszczam.

Zdecydowanie fokoidalny.

Pozdrawiam
Eryk

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.