Wspólne zamówienie z Crown&Buckle
Odpowiedz do tematu

:
Tomek - przy zakupach wybierałeś tę najtańszą wersję przesyłki ? Idzie faktycznie tak długo jak piszą ?

World Wide Watches
:
Tomek napisał/a:
Iks napisał/a:
Może to kwestia tego, że wybierasz tylko przedmioty z wyprzedaży??

Paski z wyprzedaży nie są objęte zniżką.


nieee, normalne nato za 12 baksów. Z tym dyskontem za ilość powyżej 3. Tajemnica....

hulelam, tak jak pisałam w pierwszym poście, zamówiłam już dziś. Nawet do amerykańskiego samego rana poczekałam, czyli naszego wczesnego popołudnia. Sorry, myślałam, że cały weekend to dość na zastanowienie :(

[ Dodano: 2012-07-09, 19:06 ]
pasti napisał/a:
wybierałeś tę najtańszą wersję przesyłki ? Idzie faktycznie tak długo jak piszą


Według moich doświadczeń normalna poczta idzie ze Stanów ok. 2 tygodni, mało prawdopodobne, żeby szybciej przyszła.

:
pasti napisał/a:
Tomek - przy zakupach wybierałeś tę najtańszą wersję przesyłki ? Idzie faktycznie tak długo jak piszą ?

Większość wysyłek była gratis (łapałem się na promocje), za kilka płaciłem (najtańsza opcja). Wszystkie przyszły po ok. dwóch tygodniach.

:
Do mnie właśnie dziś doszła przesyłka od C&B - równo tydzień po kliknięciu, najtańszą opcją ofc :wink: Bardzo fajne jakościowo paseczki :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Zaiste amerykańska poczta sprawnie działa, paseczki doleciały w ósmym dniu od zamówienia :)

:
Wspaniale. To czekam na mój pasek. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Szybkie są i dobrze :mrgreen:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.