Ktory wybralibyscie?
Odpowiedz do tematu

: Ktory wybralibyscie?
No wlasnie.

Wczoraj odwiedzil mnie Kolega. Na lewym nadgarstku Sea Dweller, na prawym - De Luxe w kopercie z rozowego zlota. Tak sobie rozmawiamy przy nalewce i w pewnym momencie pada standardowe pytanie: Ktory bys wybral? Dla mnie odpowiedz byla prosta, ale pomyslalem sobie: jaka fajna ankieta na CW by z tego byla. Wiec szybko za statyw i aparat, zanim sie calkiem sciemni, pare zdjec, i oto:










Ktory z nich wybralibyscie? Rolex co prawda nie jest vintage, ale zwazywszy na konserwatyzm w designie, spokojnie moglby tym vintage byc. Roznice w cenie oczywiscie mozna brac pod uwage (Rolex byl dla Kolegi tak z 20 razy drozszy), ale proponuje wyjsc z zalozenia: stac mnie na kazdy z nich. Aha, no i oczywiscie nie mozna wybrac obu.

Milej zabawy - jakos dziwnie spokojny jestem o wynik :mrgreen: .

[ Dodano: 2012-07-11, 08:11 ]
Oddaje glos jako pierwszy, glosowanie jest tajne, wynik pokaze sie po tygodniu, ale opinie mile widziane.

Nie moglem nie oddac glosu na radzieckiego Seamastera - to zupelny unikat, mechanizm zacny, a koperta po prostu powalajaca. Rolek przy nim taki zwykly sie wydaje - mozna isc do sklepu i taki kupic w kazdej chwili.

:
hmm. Zaden :neutral:
wybacz, ale rolex mnie absolutnie nie nawilza, a i ruskie jakos nie do konca.
Albo tak, wybralbym rolka, spieniezyl i kupil GSa :mrgreen:

beceen | ***** ***
:
Zdecydowanie Poljot, nawet nie musiałem się zastanawiać. :mrgreen:

:
I ja za Poliotem, Rolex wygląda trochę gorzej od Mqdżeja :razz:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Pytani retoryczne. Poljot :-)

:
Przykro mi Zbyszek ale Rolex:-)

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Na szczęście ty się nie znasz :twisted: :lol:

:
Koperta w Poljocie świetna!

W celach kolekcjonerskich wziąłbym Poldka, ale jakbym miał nosić to jednak Rolka - źle się czuję, jak mam coś złotego na sobie nosić ;-)

:
Rolek fajny ale wybrałbym Poljota , fajnie że oryginalne szkło z lupką się zachowało :twisted:

:
Santino napisał/a:
Koperta w Poljocie świetna!

W celach kolekcjonerskich wziąłbym Poldka, ale jakbym miał nosić to jednak Rolka - źle się czuję, jak mam coś złotego na sobie nosić ;-)


Ale to rose gold, czyli szczyt elegancji :grin: - zwane tez w czasach minionych " to ruskie czerwone zloto" :mrgreen: .

:
Sorry, ze złota, toleruję jedynie obrączkę - ale mam z białego ;-)

:
Gdyby taki Poljot był w stali, to nosiłbym - również nie przepadam za złotymi błyskotkami na sobie. ;)
Rolexa wintydżowego też bym nosił.

Z tych powyżej to chyba rolex.

:
Ja rowniez Rolex'a do noszenia :)

Pozdrawiam,
Wojtek
:
Rolex :razz:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pozwolisz że zacytuję :smile:
zbyszke napisał/a:

Nie moglem nie oddac glosu na radzieckiego Seamastera - to zupelny unikat, mechanizm zacny, a koperta po prostu powalajaca. Rolek przy nim taki zwykly sie wydaje - mozna isc do sklepu i taki kupic w kazdej chwili.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.